alexa verify

ABD'de yaşayan Türk kızı kayıp

ABDde yaşayan Türk kızı kayıp
Giriş Tarihi: 17.07.2017 14:22 270 Okunma 0

ABD’nin Levittown şehrinde yaşayan 17 yaşındaki Esma Donuk, 9 aydır kayıp.

Haber: Fatih Mehmet Kayalı - Abd'de yaşayan türk ailenin kızı Esma 9 aydır kayıp konuyla ilgili Esma'nın annesi Semra Donuk kızının kaybolduğu dönemde 3 kız çocuğunun daha kaybolduğunu söyledi.  

3 Ekim 2016 tarihinde okulların tatil olduğu bir pazartesi günü Sabah erken saatte evden çıkan Esma Donuk’tan o günden bu yana haber alınamıyor. 9 ay boyunca yılmadan kızları Esma’yı bulmak için seferber olmuşlar ancak bir sonuç alamamışlar. Aile polislerin yeterince ilgi göstermediklerinden şikâyetçi.

Esma'nın annesi Semra Donuk yaptığı açıklamada: “Evimizde herhangi bir sorun yaşamadık. Esma çok mutlu bir çocuktu. Hem çalışıp hem okuyordu. Eğer eğitimine devam etseydi şimdi mezun olmuş olacaktı. Hayali de veteriner olmaktı. Kızıma ulaşmak için her türlü yolu denedim. FBI polisleriyle bile konuştum. Ama bir türlü yeterli ilgiyi göremedik. Esma’yı bulmak için artık özel dedektif tuttuk. Esma’nın bütün kredi kartlarını iptal ettirdik. Para için kaçırılsaydı şimdiye kadar haber gelirdi diye düşünüyoruz. Eve dönsün diye yapmayacağımız şey yok” diye konuştu.

Kızlarının kaybolduğu dönemde 3 kız çocuğunun daha kaybolduğunu belirten Donuk: “Yine 17 yaşlarında olan ve Levittown’da yaşayan ABD vatandaşı 3 kız, Amanda Queen, Olivia Miller ve Jacinda Pease için, Esma’nın kaybolduğu dönemlerde kayıp ilanları verilmiş” dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90