alexa verify

Babalar Günü’nü bilboard’la kutladı

Babalar Günü’nü bilboard’la kutladı
Giriş Tarihi: 17.06.2017 16:37 Güncelleme Tarihi: 17.06.2017 16:49 183 Okunma 0

Adana’da şehit Kadir Demiryürek’in kızı 3 yaşındaki Lara, babasının Babalar Günü’nü bilboard’lara yapıştırdığı afişlerle kutladı. Lara’nın, babasının mezarının başında çektirdiği fotoğrafa, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin de desteği ile ‘Şehitlikse mertebeniz, biz böyle de severiz. Babalar Günün kutlu olsun’ yazdırılıp, kentin çeşitli yerlerine asıldı.

Haber: İhlas Haber Ajansı - Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK’lı teröristler tarafından bir eve tuzaklanan bombanın patlaması sonucu şehit olan Adanalı Uzman Çavuş Kadir Demiryürek’in kızı Lara ve annesi Gülcan, ölen babalarının Babalar Günü’nü nasıl kutlayacaklarını düşünürken, akıllarına bilboard’lar geldi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye ulaşan aile, kendisinden destek aldı.

Sözlü’nün talimatı ile belediye görevlileri, küçük kızı babasının mezarının başına götürüp fotoğraflarını çekti ve fotoğrafın üstüne ‘Şehitlikse mertebeniz, biz böyle de severiz. Babalar Günün kutlu olsun’ yazısı ekleyip, bilboard’lara astı.

Başkan Sözlü’ye teşekkür eden ve bütün şehit çocuklarının babalar gününü kutlayan anne Gülcan Demiryürek, “Kızımla birlikte babası için ne yapabiliriz diye düşündüm. Yapabileceğimiz en güzel şey buydu. Şehit çocuklarının da babalarını düşündüklerini hatırlatmak için böyle düşündük. Kızımın kendisinin ileride hatırlayabileceği bir şey olsun istedik ve böyle bir şey düşündük. Başkanımıza ulaşmaya çalıştım. Bu konuda herkes destek oldu. Onların babalarının ölmediğini her zaman yanlarında olduğunu sadece göremediklerini düşünüyorum. Başka bir şey diyemeyeceğim. Bu kadar acı bir şeyi nasıl tarif edebilirim ki. Bütün şehit çocuklarının babalar gününü kutluyorum” diye konuştu.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90