alexa verify

Ebru Erenler toprağa verildi

Ebru Erenler toprağa verildi
Giriş Tarihi: 02.01.2014 14:43 588 Okunma 0

Şişli’de yılbaşı gecesi sevgilisi olduğu iddia edilen Celal Eroğlu (48) tarafından vurularak öldürülen Ebru Erenler son yolculuğuna uğurlandı.

İHA - Genç kızın, yılbaşı günü kuzenine mesaj atarak yılbaşını Eyüp Sultan'da geçirmek istediğini söylediği ve "Beni unutma" dediği öğrenildi.

Şişli’de yılbaşı gecesi yaşanan olayda özel güvenlik görevlisi Celal Eroğlu, Ebru Erenler’e ait kuaför salonuna gelmiş ve yaşanan tartışma sonrasına önce genç kızı vurmuş, ardından intihar girişiminde bulunmuştu. Hastaneye kaldırılan Erenler ve zanlı Celal Eroğlu, hayatını kaybetmişti. Ebru Erenler için Şişli Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye, Ebru Erenler'in babası Mustafa Erenler, annesi Filiz Erenler, kardeşi Kadir Erenler'in yanı sıra çok sayıda seveni katıldı. Ebru Erenler’in tabutunun üzerine duvak konulurken, annesi, babası, kardeşi ve yakınları tabutun başında gözyaşı döktü.

Ebru Erenler'in cinayetten saatlerce önce kuzeni Sami Yıldırım'a mesaj atarak yılbaşını Eyüp Sultan'dan geçirmek istediğini söyleyip, kısa süre sonra da "Beni unutma" yazdığı öğrenildi.

Ebru'nun babası Mustafa Erenler, “50 yaşında çoluk çocuğu var. Benim kızımın peşine takılıyor. Benim kızım daha 26-27 yaşında, kızım istemiyor bir kaç kez reddediyor. Sonra bacanağımla görüştürdüm. ‘Tamam, bıraktım’ demiş. Meğerse halen daha devam ediyormuş tehditleri. Adam artık bunu kafasına koymuş demek ki. Ne yaparsak yapalım çözüm değildi. Geliyor dükkana silahını çekiyor. İşçileri yanaştırmıyor. Benim kızım mutfaktan geliyor konuşacağını zannederek. Dayıyor silahı alnına. Kızım 'dur Celal Bey konuşuruz' diyor. ‘Konuşacak bir şey yok’ diyor. Kızımı alnından vuruyor. Ondan sonra kendi şakağına dayıyor kendisini de vuruyor. Bu boşu boşuna bir ölüm oldu. Bir oğlum, bir kızım vardı. Kızımı kaybettim" dedi.

28 yaşında cinayete kurban giden Ebru Erenler'in cenazesi öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedildi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90