alexa verify

Genç, Radyo Sunucusundan büyük başarı

Genç, Radyo Sunucusundan büyük başarı
Giriş Tarihi: 25.07.2017 13:53 Güncelleme Tarihi: 25.07.2017 13:55 1038 Okunma 0

Mersin Fm'in genç sunucusu Tuğba Yürük bu sene içerisinde 2 ödüle layık görülerek dikkat çekti.

Haber: Fatih Mehmet Kayalı - Genç Radyo sunucusu Tuğba Yürük kariyerinin başında 2 ödül aldı.

Üniversite'den yeni mezun olan genç sunucu Mersin Fm'de sunuculuğa başladı. Başarılı geçen üniversite yıllarının ardından ilk kez öğrendiklerini uygulayacak olan sunucuda heyecan vardı. Ancak genç sunucu kısa bir süre sonra bu heyecanı atlatarak herkesi radyoları dinler hale getirdi.

Tuğba ile Efkarlı Saatler yayınıyla bir çok radyo ve arabesk seven kişilere duygu dolu anlar yaşatıyor. Genç radyo sunucusu Tuğba Yürük bu sene Mersin Üniversitesi öğrencileri tarafından yılın en iyi radyo programcısı ve Mersin Gazeteciler Cemiyeti tarafından en iyi radyo programı ödüllerine layık görüldü.

Genç sunucuya ulaşarak soru bulma şansını elde ettik. İki ödülün onu ve çevresindeki insanları gururlandırdığı belirten sunucu kariyer planıyla ilgili açıklamalar yaptı.

Gelecek hayaliniz nedir?
Genç sunucu yönelttiğimiz gelecek hayali ile ilgili soruya: ''Hayalim nerede olduğumun haricinde ilerleyen zamanlarda da işimi daha iyi ve hakkıyla yapabiliyor olmam.'' dedi.

Kısa sürede 2 ödül
Hayalinde işini daha iyi yapabilmek olduğunu belirten genç sunucu 2 ödül almasıyla ilgili mütevazi bir açıklama yaptı. Tuğba Yürük: ''Kısa sürede olabileceği düşüncem yoktu ama emek ve sevgi ile aşılmayan engel yoktur.'' dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Ayşe arslan 27.07.2017 08:55
Başarılarının devamı dileğiyle tebrikler tuğba
Tuğba yürük 25.07.2017 14:03
teşekkürler
Atlas Global haber detay altı 620x90