alexa verify

Aşk Kırmızı Filmi

Aşk Kırmızı Filmi
Giriş Tarihi: 16.02.2013 10:48 Güncelleme Tarihi: 16.02.2013 12:29 4490 Okunma 0

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay'ın olduğu Aşk Kırmızı filminin sevişme sahnelerinde Yeşilçay'ın performansı büyüledi.

Nurgül Yeşilçay ve Tayanç Ayaydın’ın sevişme sahnelerinde sergilediği performans film vizyona girmeden çok konuşulmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Nurgül Yeşilçay’ın kırmızı jartiyerli pozları da çok konuşulmuştu..

Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun başrollerinde olduğu filmin hareketli afişi; izleyiciyi şaşırtırken, mizanseniyle de filmin hikayesini yakından hissettiriyor.

Aşk ve sadakat üzerine iddialı yorumlarıyla vizyona girmeye hazırlanan “Aşk Kırmızı”; daha önce bazı Hollywood filmleri için yapılan hareketli afiş uygulamasını Türkiye’de ilk kez gerçekleştiriyor.
 
Özellikle “Aşk Kırmızı”nın web sitesinde ve sosyal medyada kullanılmaya başlanan çalışma, özel bir senaryo ile yapılan çekimle hayata geçirildi. Filmin teaser afişlerinden biri olarak görünen ve video olduğu ilk başta anlaşılmayan hareketli afişte; birden hareketlenen başrol oyuncuları, etkileyici piyano melodileri eşliğinde, filmin hikayesini izleyiciye geçiren kısa ama çarpıcı bir mizansen sergiliyorlar.
 
Osman Sınav’a ait senaryosu ile aşk ve sadakat kavramlarını yeniden sorgulatacak “Aşk Kırmızı” izleyicilerini; “İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?”, “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” ve “Seninle aynı adamı sevdiği için onu suçlayabilir misin?” gibi yüzleşilmesi ve cevaplanması zor sorularla baş başa bırakacak.


Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi “Aşk Kırmızı”; Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat’ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. “Aşk Kırmızı”da aynı zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak ve Murat Bezek rol alırken, usta oyuncular Ayda Aksel ve Burak Sergen de konuk oyuncu olarak yer alıyor.
 
Yapımcılığını Osman Sınav’a ait Sinegraf’ın, dağıtımını UIP’nin üstlendiği “Aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 tarihinde beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90