alexa verify

Duruşma tarihi belli oldu

Geride bıraktığımız sene, 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay'a boşanma davası açan Demet Şener Kutluay resmi ayrılık için gün saymaya başladı.

Giriş Tarihi: 11.01.2017 14:53 Güncelleme Tarihi: 12.01.2017 09:41 120 Okunma 0
Duruşma tarihi belli oldu
Haber: İnternet Haber Servisi - Çiftin boşanma davasının tarihi belli oldu.

2016 yılı pek çok ünlü ismin boşanmasına tanıklık ettiğimiz bir yıl oldu. Yılın son günlerinde Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in de boşanma haberini almıştık. Yine geride bıraktığımız yıl boşanma kararı alan Demet Şener Kutluay da görünen o ki yeni yılın ilk boşanmasını gerçekleştirecekler arasında yer alacak. Eşi İbrahim Kutluay’dan 10 milyon TL tazminat talep eden ve mal paylaşımı konusunda anlaşamayan çiftin duruşma tarihi belli oldu. İrem ve Ömer adında iki çocukları olan Kutluay çifti, 27 Ocak’ta hakim karşısına çıkacak.

‘ŞENER BELGELERİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ’
Demet Şener Kutluay, geçtiğimiz aylarda Renkli Sayfalar programına çarpıcı açıklamalar yapmıştı: “Ben ‘ailem' deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim… Her ilişki biter ve yenisi başlar. Benim alnım ak, başım dik. Dört senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz. Boşanma kararını ben aldım. Çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz. İhanet dedikodularını yalanladı, gerçekleri ben daha yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter.”

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.