alexa verify

Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi evlendi

'Güzel Köylü' dizisindeki 'Gül' karakteriyle geniş bir kitle tarafından sevilen 24 yaşındaki Gizem Karaca ile nişanlısı 28 yaşındaki Kemal Ekmekçi, Bodrum'un Torba Mahallesi'ndeki Nikki Beach Resort & Spa Bodrum'da düzenlenen düğün ile hayatlarını birleştirdi.

Giriş Tarihi: 17.09.2017 14:31 Güncelleme Tarihi: 18.09.2017 10:40 347 Okunma 0
Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi evlendi
Haber: İnternet Haber Servisi - Güzel Köylü dizisinin çekimlerinde tanışıp, 3 yıllık birlikteliklerini nikah masasına taşıyan çiftin düğününe, damadın babası İbrahim Ekmekçi, annesi İpek Ekmekçi, gelinin babası Cüneyt ve annesi Münevver Karaca, Fatih Ürek, Kerimcan Durmaz, Sermiyan Midyat gibi ünlü pek çok tanınmış isminde aralarında bulunduğu 700 davetli katıldı. Çiftin nikah şahitliğini arkadaşları Kerimcan Durmaz, Uğur Ayaz, Zeynep Korkmaz, Berkay Osman Farabi Eroz, Fatih Ayhan ve Hüseyin Kurutaş yaptı.

Erol Albayrak ve Noyan Şahin’in diktiği gelinlik ve damatlık ile davetlilerin karşısına çıkan Gizem Karava ve Kemal Ekmekçi, alkışlar eşliğinde nikah masasına oturdu. Nikah sırasında gelin Gizem Karaca’yı gülme krizi tuttu. Karaca, nikah memurunun “Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?” sorusuna gülerek ‘Evet’ diye yanıt verdi. Nikah sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kemal Ekmekçi, heyecanlı olduklarını belirtip, “Güzel bir kalabalık var sevdiklerimiz yanımızda. Nikahımızı kıydık şimdi eğlenme zamanı” dedi.

“İSİM YAZMAYI UNUTTUM”

Nikah sırasında heyecandan gülme krizine tutulduğunu belirten Gizem Karaca da “Ama benim için güzel bir anı oldu. Artık hayatımızı birleştirdik üstüne diyecek bir şey yok. Ayakkabının altına isim yazmayı unuttum. Ama artık kimlerin istediğini biliyorum. Herhalde işe yarar” dedi. Çift, iş yoğunluklarının fazla olduğunu belirterek balayını daha sonra rahat bir zamanda yapmayı planladıklarını söyledi. Çift daha sonra ilk danslarını yaptı. Düğün, takı merasimi ve ardından çalan birbirinden güzel şarkılarla devam etti.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.