alexa verify

Göz kamaştıran lansman 'Model Star Türkiye'

Göz kamaştıran lansman Model Star Türkiye
Giriş Tarihi: 27.09.2013 17:40 Güncelleme Tarihi: 30.09.2013 11:38 2356 Okunma 0

Siyaset,Sanat,İş ve Müzik dünyasının ünlü isimlerinin adeta akın ettiği ve yakın zamanda ekranda izleyici ile buluşacak olan Türkiye'nin en iyi modellerinin belirleneceği

Haber: C.Rumi Aygün - 'Model Star Türkiye' lansmanı önceki gece göz kamaştıran bir organizasyonla baltalimanı portaxe'da yapıldı.
 

Fotoğraflar!..


Akan Gruop Medya'nin düzenlediği, ev sahipliğini ünlü iş adamı ve aynı zamanda Model Star Türkiye Koordinatörü Faruk Özdemir'in yaptığı geceye, basının yoğun ilgi göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Gecede açılış konuşmasını yapan Özdemir, bu organizasyon için aylardan beri çok yoğun bir tempo içindeyiz.. Ülkemize böyle güzel bir organizasyonu kazandırdığımız için çok mutluyum, başından beri hem ekibimiz, hemde jüri  üyelerimizle ince ayrıntısına kadar, çok titiz bir şekilde çalıştık. Türkiye'de çok önemli yetenekler var, yeter ki şans verilsin onlara ..Amacımız en güzeli ve en yakışıklıyı değil, ''star ışığı'' olan kişiyi seçmek diye belirtti ..

Heyecanları gözlerden kaçmayan modellerin görücüye çıktığı gecede, ünlü şarkıcı Doğuş, Merve Özbey ve bir çok ünlü ism şarkılarıyla davetlilere keyif dolu anlar yaşatırken, gecenin şarkılarını performansıyla büyük alkış alan ünlü müzik adamı Dj Erdem Kınay çaldı ..

Cemiyet hayatının seçkin isimlerinin de katıldığı ve şıklıklarıyla birbirleriyle yarıştığı davete ünlü iş adamı Turgay Kıran, Türk sinemasının güzellerinden Bahar Öztan, ünlü teknik direktör Güvenç Kurtar, sempatik şarkıcı Tarık Mengüç, Burcu Güneş ile yapmış oldukları düet şarkısı ''çıkmaz sokaklar'' ile dikkat çeken Eflatun, Esra Sönmezer, Meral Konrat, Engin Çağlar, Yusuf Sezgin, Teoman Ayık, Özge Pirçek, Yönetmen Banu Kaptanoğulları ve magazin camiasının renkli isimleri katıldı ..

Birbirinden değerli ödüllerin yanı sıra, kız ve erkek modellerin birincilik tacını giymek için, ülkemizi yurt dışında temsil etme hakkını kazanacağı ''Model Star Türkiye'' finali 25 Ekim'de yapılacak ..

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90