alexa verify

İdo Tatlıses podyumda yürüdü

İdo Tatlıses podyumda yürüdü
Giriş Tarihi: 15.09.2017 14:13 Güncelleme Tarihi: 16.09.2017 12:40 488 Okunma 0

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un en beklenen defilelerinden biri olan DB Berdan, bu kez yalan kişiliklerin maskelerini düşürdü ve İdo Tatlıses ile bu gidişe 'Dur' dedi...

Haber: İnternet Haber Servisi - “Çantanın çakması, elektronik cihazların sahtesi, insanın da yalan olanı çekilmiyor. Bir kişilik düşünün kişiliksiz, bir insan düşününün popüler olmak için elinden geleni yapan! Çok düşünemediniz değil mi? Hemen aklınızın ucuna biri geldi değil mi? Dünyanın her yerinde rastlayabileceğiniz herkesin çevresinde olan kişiliklere DB Berdan'dan ironik ve espirili bir yaklaşım…” diyor Deniz Berdan koleksiyonunu anlatırken…

Her ne kadar tasarımları pek çok kişiye hitap etmese de, moda haftasının en çok merak edilen ve beklenen şovuna imza atan Berdan, yeni koleksiyonunda herkesin hayatında mutlaka olan yalan kişilikleri baz aldı ve tasarımlarıyla da bu gidişe adeta bir dur dedi.

Fake is The New Black sloganının sıkça vurgulandığı baskılarla detaylandırılan tasarımlarda nefes alabilen koton kumaşlar kullanılırken, kalıplarda 2000'lerin uçurum göğüs dekolteleri, ekstra dar zincir ve piercing detaylı elbiseler, etekler ve ceketlerin yanı sıra; ultra bol, cinsiyetsiz kalıplar blok renklerle harmanlanarak grafik silüetler ortaya çıkartıyor.

Defile dışında merakla beklenen bir şey daha vardı. Her defilesinde ünlü bir isme mankenlik yaptıran Deniz Berdan bu kez İdo Tatlıses’i podyuma çıkardı. İlk deneyimiyle İdo, gayet başarılıydı.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90