alexa verify

Murat Başoğlu, Türkiye'den gidiyor

Murat Başoğlu, Türkiyeden gidiyor
Giriş Tarihi: 10.08.2017 11:35 Güncelleme Tarihi: 11.08.2017 14:25 474 Okunma 0

Murat Başoğlu ve eşi Hande Bermek, Türkiye’den gitme kararı aldılar.

Haber: Deniz Burakcan Demir - Türkiye'yi terk ediyorlar! Teknede bir kadınla öpüşürken yakalanan Murat Başoğlu, eşi ve 14 yaşındaki oğluyla ABD'ye gitmeye karar verdi!

Evli ve çocuklu sunucu Murat Başoğlu, geçtiğimiz günlerde Bodrum Yalıkavak’ta bir teknede sarışın bir kadınla öpüşürken görüntülenmiş, fotoğraftaki kadının evli yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu ileri sürülmüştü.

TANIMIYORUM
Olayın ardından Murat Başoğlu, öpüştüğü kadını tanımadığını, iki saatlik bir ilişki yaşadığını, büyük bir hata yaptığını ve bedelini çok ağır ödediğini söylemişti. Ancak çeşitli gazeteler ve internet sitelerinde kadının Burcu Başoğlu Kabadayı olduğuna yönelik çok sayıda haber çıktı.

Murat Başoğlu’nun eşi Hande Bermek de konuya yönelik yaptığı açıklamada “Sadece bir insan değil, bir kadın, bir eş ve en önemlisi bir anne olarak yaşanan bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum. Biraz zamana ihtiyacım var” demişti. Bermek de tıpkı Kabadayı çifti gibi skandala yönelik bir açıklama ve yalanlama yapmadı.

Zor günler geçiren ve büyük skandalın ardından sağlık sorunları yaşamaya başladığını belirten Murat Başoğlu’nun eşiyle birlikte aldığı ortak karar çerçevesinde ABD’ye gideceği öğrenildi. Çift bu hafta sonu 14 yaşındaki oğullarıyla beraber ABD’ye uçuyor. Türkiye’den uzaklaşarak süreci atlatmayı planlayan çiftin, oğullarının sağlıklı bir psikolojiyle büyümesini de birinci öncelik kıldığını, gazeteler ve internet sitelerinde çıkan haberlerden olumsuz yönde etkilenmesini istemedikleri öğrenildi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90