alexa verify

Sibel Can ile Halil Sezai'den, 'Galata'' düeti!

Sibel Can ile Halil Sezaiden, Galata düeti!
Giriş Tarihi: 15.02.2014 17:41 Güncelleme Tarihi: 16.02.2014 04:10 1684 Okunma 0

Günay'da ki programının ikinci bölümünde, konuklar arasında bulunan ünlü besteci ve yorumcu Halil Sezai’yi sahneye davet eden Sibel Can, 'Sana nasıl teşekkür edeceğim bilemiyorum . Burada olman çok onur verici.' demiş.

Haberin Fotoğraflarını Göster
Haber: C.Rumi Aygün - Günay Restaurant’da Sibel Can’ı izleyenler arasında ‘Gerçek sevgilim’ dediği kızı Melissa da varmış. Programdan önce kuliste annesinin sahne hazırlığına refakat eden genç kız, sahne programını annesinin dayısı Ünal Babacan ile birlikte izlemiş.

KIZINDAN SİBEL CAN’A ÖZEL PASTA!
Melissa, sanatçının yeni albümünün piyasa çıktığı ‘Sevgililer Günü’nde annesine bir sürpriz yapmış ve annesinin çok sevdiği çikolatalı ve üstü kalpli özel bir pasta yaptırmış. Melissa kuliste ayrıca annesine bir çift ayakkabı hediye etmiş.

Günay’da Sibel Can’ı izleyen konuklar arasında, Tahir Kıran, Hüsnü Güreli, Mustafa Ekşi, Ruşen Ekşi, Nurhan Çıtak, Cem Kalyoncu, Ceren Ulusoy, Gürsel Oğuz, Necibe Darcan, Melek Dinç, Ergül Şeynova, Necati Demirkol, Canan Çelebioğlu, Haşmet Pürün, Ayhan Sarıtaş, Ahmet Çelenk, Ümit Efekan, Bülent Bilgiç gibi cemiyetin seçkin isimleri de varmış.

Sibel Can’ı dinleyenler arasında ‘İsyan’ şarkısıyla ünlenen sanatçı Halil Sezai de varmış. Sibel Can’ın yeni albümüne ismini veren ‘Galata’ isimli şarkının söz yazarı ve bestecisi Sezai, bu şarkıda albümde ünlü solistle düet yaptı. Albümdeki ‘Gurur’ isimli bir başka şarkı da yine Halil Sezai’ye aitmiş.

Sibel Can, Günay’da programına başlamadan önce kuliste habercilerin sorularını cevaplandırdı. Sözlerine, “Hayırlı Cumalar” diyerek ve herkesin Sevgililer Günü’nü kutlayarak başlayan Sibel Can şunları söylemiş; “Bu gün benim için çok önemli bir gün, yeni albümüm ‘Galata’ bugün piyasaya çıktı. Albümün her şeyiyle bizzat ben ilgilendim. Hatta kartoneti basılmadan matbaaya kadar gittim, son kontrolleri yaptım. İşimle ilgilenmeyi çok seviyorum. Bugün çok mutluyum ve mutluluğumu sevenlerimle sevdiklerimle paylaşıyorum. Kızım Melissa da burada, annesini izlemeye geldi.”

Sibel Can bir soru üzerine oğlu Engincan’ın okulu nedeniyle Miami’de olduğunu söylemesi üzerine habercilerden biri, “Sürpriz yapıp az sonra buraya gelirse şaşırır mısınız?” diye sorunca ünlü solist, “Biraz önce konuştum. Bu akşam arkadaşlarıyla üç günlüğüne Bahamalar’a gidiyor.” diye cevap vermiş.

Sibel Can albümünün bir yıllık bir çalışma sonucunda hazırlandığını kaydederek sözlerini şöyle sürdürmüş; “Çok değerli bestecilerin eserleri var. Bu albümü dinleyenler aşık değilse aşık olacak. Albümü dinleyenlerin başına gelecek var. Hazırlarken her şey rast gitti; Allah mahçup etmesin.”

Habercilerin yeni saç imajıyla ilgili sorularını da yanıtlayan Sibel Can; “Duyuyorum Türk Kahvesi rengi moda olmuş ve herkes saçını kahkül kestirmeye başladı. Kahkül kestirince 5 yıl birden atıyor hemen. İnsanı ol duğundan daha genç gösteriyor kahkül saç." demiş.

HALİL SEZAİ VE SİBEL CAN DÜETİ
Sahneye, Amerika’dan satın aldığı siyah elbisesiyle ve yeni albümünden ‘Kış Masalı’ isimli şarkıyı söyleyerek çıkan Sibel Can, programında Türk Müziği’nin sevilen eserlerinin yanı sıra, arabesk, fantezi ve albümlerindeki şarkıları seslendirirken, programının ikinci bölümünde, konuklar arasında bulunan ünlü besteci ve yorumcu Halil Sezai’yi sahneye davet eden Sibel Can, “Sana nasıl teşekkür edeceğim bilemiyorum . Burada olman çok onur verici.” demiş.

Sibel Can’a teşekkür eden Halil Sezai ise herkesin Sevgililer Günü’nü kutlayıp ardından da Sibel Can’ın albümünün hayırlı olmasını dileyen Halil Sezai, “Ben de Sibel hanım ile iki tane şarkımı paylaştım. ‘Galata’ ve ‘Gurur’… Bundan büyük mutluluk ve keyif aldım.” demiş.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90