alexa verify

2016 ilkbahar yaz İnci Deri Babalar Günü

2016 ilkbahar yaz İnci Deri Babalar Günü
Giriş Tarihi: 17.06.2016 15:12 1432 Okunma 0

Özellikle İnci Deri 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu için bu yıl Babalar Günü'nde hediyeleri ile fark yaratmak isteyenler için kaçırılmayacak bir çok avantaj sunmaktadır.

Haber: Fatma Güler - İnci Deri’nin Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğü sayesinde hazırlamış olduğu ikinci koleksiyonu olan inci Deri 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonunda özellikle konforlu ve şık modeller bu yıl babalar günü içinde farklı bir  hediye alternatifi oluşturmaktadır.

Babalar Günü’ne özel bir şekilde kampanya ile kutlamaya hazırlanmış olan İnci Deri her biri farklı olan tarz ayakkabılarla tüm babaların yaşam tarzına uyumlu olabilecek tasarımlar sunuyor. Travel, Boyhood, Basic, Daydream, Up&High, Celebration ve Desing Stüdio guruplarından seçilmiş olan yüzde 50 artı yüzde 50 indirimle satışa sunulan İnci Deri Babalar Günü koleksiyonunda birçok model bulabilirsiniz.Özel günlerde sosyal medya üzerinden farklı çalışmalar yürüten İnci Deri babalar gününe özel olarak Instagram'dan ‘’ilk kahramanım hashtag’’ ile kutlama yapıyor.

Babalar Günü'ne özel olarak hazırlanmış babalar ile gidilen düğün, işten eve dönüş, pazar aktiviteleri, babaya itiraflarda bulunmak, ondan öğrendim, baba ile araba kullanmak ve baba ile maç izlemek gibi 7 farklı konsept oluşturan İnci Deri bir hafta süresince bu konseptlerle içerikler paylaşmak suretiyle takipçilerini bu içerik ile ilgili olan anılarını ‘’ilk kahramanım hashtag’’ da paylaşmaya davet etmektedir.

Özellikle takipçileri için özel günü unutulmaz kılacak fırsatlar sunan İnci Deri’nin Bu taraflarda paylaşmış olduğu özel indirimle olan ürünlerden Sizler de Babalar Günü hediyenizi seçebilirsiniz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90