alexa verify

2016 yaz ofis şıklığı

2016 yaz ofis şıklığı
Giriş Tarihi: 09.06.2016 18:17 1841 Okunma 0

Özellikle yaz aylarında çalışma hayatında giyim konusunda sorunlar yaşayan kişiler için öncelikle daha hafif terletmeyecek ve rahatsız etmeyecek pamuklu kıyafetleri tercih etmesi açısından önem taşımaktadır.

Haber: Fatma Güler - Çünkü yaz boyunca hareket edildikçe aşırı su kaybı terleme ve sıcakların etkisiyle kıyafetlerde rahatsızlık verecek unsurlar olmamalıdır.

Sürekli hareket halinde olmanız nedeniyle bu duruma engelleyecek dar kıyafetler özellikle çalışırken çok fazla rahatsızlık verecektir. O nedenle daha çok bol, salaş ve rahat edebileceğiniz tişört, etek, elbise gibi kıyafetler tercih edilmelidir.

Dar pantolonlar yaz aylarında çok rahatsız edeceğinden dolayı daha çok bol paçalı ve tiril tiril kumaşlar içeren pantolonlar tercih edilmelidir. Mutlaka yaz ayı boyunca açık renkleri tercih etmenizi özellikle gün içerisinde hareket ederken ve dışarıda bulunduğunuz saatlerde sizlere rahatsızlık vermeyecektir.Mini etek tarzı kıyafetler ise bacakların sürtünmesini neden olması dolayısıyla ofis içerisinde biraz zorluk yaratabilir.  Bunun yerine pantolon etek gibi kıyafetleri tercih etmeniz daha büyük avantaj sağlayacaktır.  Ayrıca tulum, Kiloş etekler ve elbiseler yaz boyu rahatlığını seven ve ofiste rahat olmayı isteyen kadınlar için önerilecek kıyafetler arasında yer alır.

Ayakkabı olarak da daha çok çok yüksek olmayan topuklar ve düz babet tarzı ayakkabılar tercih edilebilir.

Yaz boyunca aksesuar eğer çok fazla terleme yaşamıyorsanız  tercih edilebilecek yardımcılar arasında yer almalıdır. Kısacası; yaz mevsiminde yapmanız gereken rahat kıyafetleri seçmektir.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90