alexa verify

Kot şortlar yaza damgasını vuruyor

Kot şortlar yaza damgasını vuruyor
Giriş Tarihi: 13.06.2016 17:45 Güncelleme Tarihi: 13.06.2016 17:45 1688 Okunma 0

Her yaz olduğu gibi bu yaz da kot şortlar gözde trendler arasında yer alacak.

Haber: Fatma Güler - Birçok giyim markası yaz boyunca yediden yetmişe herkesin giyebileceği tarzda şortların  koleksiyonları içerisinde yer almasını sağlıyor.

Özellikle bu yaz kot şortlar da gençler için ortaya çıkarılan yırtık modası ve püsküllü modası ile yine gözleri dolduracak.

Bunun yanı sıra daha uzun olarak paçaları katlamalı şekilde yer alan modelleri ise her yaşa hitap edebiliyor.

Yırtık ve püsküllü modeller daha mini olması açısından cesur olabilen ve rahatlıkla kendini ifade edebilen kişiler için geçerli olacak. Hemen her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz kot şortlar da kombin yapmakta oldukça kolay!Basit bir tişörtle gömlekle ve daha bir çok üstle tamamlayabileceğiniz kot şortlar da özellikle bu senenin modası olan detaylı mayolarla da giyme imkanı bulunabiliyor. Tabi ki bunu giyebilmek için mutlaka sahil kesimlerinde bulunmak gerekiyor.

Şehir merkezlerinde bu tarz giyimi görmek mümkün olmayacaktır.   Jean kotların yanı sıra beyaz siyah ve farklı renklerde keten kumaşlarla ortaya çıkarılan ve kot modeli olarak da adlandırılan şort modellerinde görmek mümkün olabilir.  Yaz aylarında büyük rahatlık olan kot şortlar birçok kişi için tercih edilebiliyor.

 Kadınların yanı sıra erkeklerin de çok fazla tercih ettiği kot şortlar özellikle yaz aylarında erkekler için; mini, yüksek bel, kısa şort, spor şort, Kargo şort gibi modeller altında yer alabiliyor.

Kortlarda erkekler için Bermuda modeller de bu sene oldukça önem taşıyor kadın,  erkek ya da çocuk modasında olsun kot üzerine rahatlığı ve kolaylığı hiç kimse yadsıyamaz. O nedenle birçok kıyafette her zaman damgasını vuran kot modası bu yaz da özellikle şortlarla daha fazla ortaya çıkacak.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Sahnaz dostuyeva 27.02.2017 20:34
Ben bu kisa yirtiq şortu nasıl ala bilirim M beden
Atlas Global haber detay altı 620x90