alexa verify

Yazın keyfini şort tulumlarla çıkarın

Yazın keyfini şort tulumlarla çıkarın
Giriş Tarihi: 15.06.2016 10:15 1418 Okunma 1

Yaz ayları genelde kıyafet açısından da çok rahat geçen ve birçok alternatif olması nedeniyle farklı kıyafetlerle kombinleme imkanı bulunan bir önemi içerir.

Haber: Fatma Güler - Özellikle tatil için öncelik olarak ortaya çıkan şort tulumlar birçok kadın için en fazla tercih edilen kıyafetler arasında yer alır.

Üstelik kumsalda gecelerde ve her yerde giyilebilmesi açısından kolaylık sağlaması ve rahatlığı nedeniyle özgürce hareket edebilme imkanı sunması yüzünden fazla tercih edilen kıyafetler arasında yer alır.

Genelde tek renklerden oluşan şort tulumlar bu sene desenli modelleri ve salaş büklümlü kumaşlarıyla da dikkat çekiyor.

Ayrıca elbise havası verilmiş olan modelleri de bulunan şort tulumlar da mümkün.  Bunun yanı sıra çizgili modeller de bu sene tercih edilen desenler arasında yer alıyor.Özellikle mavi beyaz, siyah beyaz, lacivert beyaz gibi çizgililer oldukça rağbet görecek olan Desenler arasında yer alıyor.

Bunun yanı sıra bu sene şile bezi olarak tasarımlanmış şort tulumları görmek de mümkün olabilecek. Ayrıca çiçek desenleri şort tulumlar içerisinde yine gözde olacak desenler arasında yer alıyor.

Tabi yine kot kumaşlardan yapılmış olan şort tulumların ince versiyonunu görmek de mümkün olabilecek. Kombin açısından da büyük rahatlık sağlayan şort tulumlarla her türlü ayakkabıyı giymek mümkün olabiliyor. Gündüz ve geceye göre ayakkabı tarzınızı ayarlayabileceğiniz şort tulumlarda aksesuarlarda  oldukça bol kullanılabilir.

Bunun yanı sıra çantalar ise daha çok mini çantalar, freeback ya da sırt çantası olması bu kıyafetin daha şık durmasını sağlayacaktır.

Büyük çantalarla biraz kabalık ortaya çıkabilmesi açısından pek tercih edilmemelidir. Yaz boyunca rahat ve özgür olmayı istiyorsanız bir şort tulumu mutlaka edinmelisiniz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

çağla çimen 15.06.2016 10:29
kısa giyemiyoruz ki anacım
wowwo haber detay altı 620*90