alexa verify
Asayiş / 09.10.2017 15:32

Çaldıkları köpeği geri getiren hırsızlar kamerada

İstanbul Bostancı’da bir eve giren hırsızlar, French Bulldog cinsi bir köpeği çaldı. Sahibinin sosyal medyadan çağrıda bulunması üzerine hırsızlar köpeği geri getirdi. Bu anlar ise saniye saniye kameralara yansıdı.

Bostancı’da bir eve giren hırsızlar, bir çok eşyanın yanı sıra evin köpeği Frank isimli French Bulldog cinsi köpeğini de çaldı. Olay sonrası köpeği çalınan Selin Şanlı, 2 yıldır baktığı köpeğinin bulunması için sosyal medyadan çağrı yaptı. Genç kadının köpeğinin bulunması için sosyal medyadan yaptığı çağrının üzerinden 48 saat geçtikten sonra hırsızlar çaldığı köpeği, geri getirerek apartmanın içine bıraktı.

Çalınan köpeğini karşısında gören genç kadın, hırsızların köpeğini geri getirmesi üzerine büyük sevinç yaşadı. Öte yandan apartmanın güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık olayında; iki kişinin binanın kapısını açarak içeri girdiği sonrasında ellerinde köpekle birlikte binadan çıkarak kaçtığı görülüyor. Genç kadının sosyal medya üzerinden olayı duyurması ve köpeğinin geri getirilmesini istemesi üzerine hırsızların soyduğu eve yeniden gelerek köpeği sahibine geri getirdikleri o anlar da apartmanın güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.