alexa verify

Rüyada kargaşa görmek

Rüyada kargaşa görmek
Giriş Tarihi: 02.06.2015 18:10 3267 Okunma 0

Rüyada kargaşa görmek, esasen gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin çevresinde yaşanacak tatsız olaylara, fikir çatışmalarına, görüş ayrılıklarına ve moral bozacak gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin hayatında bazı şeylerin ters gitmeye başlayacağına, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Kargaşa İçinde Olmak: Rüyayı gören kişinin kötü durumlara düşeceğine, zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, üzgün olacağına ve sorunlu bir dönemden geçeceğine işaret eder.

Rüyada Kargaşalık Görmek: Rüyada kargaşalık görmek de kargaşa görmek gibidir ve iyi anlamlara gelmediği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin düzeninin ve insanlarla arasının bozulmasına yol açacak bazı durumların gelişeceğine, bu süre zarfında kimin dost kimin düşman olduğunu anlayacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına alamet eder.

Rüyada Kavga Kargaşa Görmek: Rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili olarak zorunlu bazı değişikliklere gideceği anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşamı için dönüm noktası sayılacak gelişmeler olacak, bu da yol ayrımına gelmesini sağlayacak ve hayatındaki hiç birşey artık eskisi gibi olmayacak demektir.

Rüyada İşyerinde Kargaşa Görmek: Rüyayı gören kişinin gerçekten de işyerinde bazı sorunların yaşanacağına, işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, mali olarak zarara gireceğine, borçlanacağına, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine tabir edilir.

Rüyada İzdiham Görmek: Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin bereketli günler yaşayacağına, maddi güç elde edeceğine ve bu sayede düşmanlarına ve rakiplerine karşı üstünlük elde edecek ve öne geçecek düzeye geleceğine rivayet edilir.
 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90