alexa verify

Rüyada karı koca görmek

Rüyada karı koca görmek
Giriş Tarihi: 02.06.2015 18:07 3377 Okunma 0

Rüyada karı koca görmek esenlik ve bolluktur.

Rüyada bir erkeğin karısı, bir kadının da kocası olduğunu görmesi bu kişinin büyük bir serveti olacağı anlamına gelir.

Rüyada evli olduğunu görmek çok güzeldir, kişinin en zor anında ona hak tarafından gelecek olan şifaya delalet eder. Aynı zamanda kişinin çok istediği bir hedefe ulaşması için çekeceği meşakkate delalet eder. Bir erkek rüyasında tanıdığı birinin ya da bir arkadaşının karısını kendi karısı olarak görürse, rüya sahibinin o arkadaşından ya da tanıdığından destek alması anlamına gelir. Rüyada tanımadığı bir kadının karısı olduğunu gören erkek için rüyası başka bir yere taşınmasına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmesine ya da vefat etmesinde delalet eder.

Rüyada Koca Görmek: Rüyada kocasını gören kadının rüyası çok mutlu olacağı ve sevineceği sözler duyacağına işaret eder.

Rüyada Kocanın Ölmesi: Rüyada kocasının öldüğünü gören bir kadın büyük, güzel ve hayırlı bir paket alacak demektir.

Rüyada İki Kocası Olduğunu Görmek: Rüyada iki kocasının olduğunu gören bir kadının, eşiyle ve diğer aile bireyleri ile arasında bazı görüş ayrılıkları, münakaşalar ve atışmalara yaşanacak demektir.

Rüyada Karısını Başka Biriyle Görmek: Bu hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyasında karısını başka bir erkekle gören kişi için eşinden yana çok şanslı olduğuna, eşi tarafından çok sevilip, değer gördüğüne ve maddi sıkıntısı olmayacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Biriyle Evlenmek: Rüyada kendini ölmüş biriyle evli gören kişinin, artık hayır gelmeyeceğini düşündüğü bir işte canlanmalar ve gelişmeler olmasına, rüya sahibi için o işte yeninden umut bulmasına delalet eder.

Rüyada Genç Biriyle Evlenmek: Rüyada genç biriyle evlendiğini gören kişinin hayatında ani ve güzel değişiklikler olacak, kazancı artacak ve parası çoğalacak demektir.
 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

nehir tas 03.04.2017 11:32
ben evliyim ruyamda daviki kocam oldugunu gordum
wowwo haber detay altı 620*90