alexa verify

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 'Akıl tutulması var'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Akıl tutulması var
Giriş Tarihi: 15.09.2017 13:00 262 Okunma 0

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, avukatı Celal Çelik'in gözaltına alınmasıyla ilgili soru üzerine, 'Fetö ile mücadele adı altında yapılan mücadele sadece ve sadece Fetö'ye destek mücadelesidir. Akıl tutulması var, ne diyebilirim.' ifadesini kullandı.

Haber: Anadolu Ajansı - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Oğlu, Kerem Kılıçdaroğlu'nun askere gitmesi dolayısıyla "Hayırlı tezkereler" dileklerine teşekkür eden Kemal Kılıçdaroğlu, "Umarım güzel bir askerlik yapar ve döner." ifadesini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, avukatı Celal Çelik'in FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındığının hatırlatılması üzerine, "Hayatım boyunca hep demokrasiyi, insan haklarını savundum. Hayatım boyunca elimde bilgi ve belge olmadan hiç kimseyi suçlamadım. Ama bugün yapılanlar demokrasi adına yüz karası şeyler. FETÖ ile mücadele adı altında yapılan mücadele sadece ve sadece FETÖ'ye destek mücadelesidir. Bir avukat, düzgün bir avukat, Yargıtay'da FETÖ'nün egemen olduğu günlerde istifa etmek zorunda kalan bir avukat. FETÖ'nün oradaki egemenliğine isyan edip istifa eden bir insan. Akıl tutulması var, ne diyebilirim." değerlendirmesinde bulundu.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90