alexa verify

Suçu varsa adalet önünde hesap verir

Suçu varsa adalet önünde hesap verir
Giriş Tarihi: 15.09.2017 13:59 188 Okunma 0

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kan, Kılıçdaroğlu'nun avukatı Çelik'in Fetö soruşturması kapsamında gözaltına alınmasına ilişkin 'Haberi gelirken yolda aldım. Gözaltındaki süreç devam edecek, herhangi bir suçu varsa adalet önünde cevap verir' dedi.

Haber: Anadolu Ajansı - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakcı Kan, AK Parti Kocaeli milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, İlyas Şeker, Cemil Yaman, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve vatandaşlar, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Donanma Komutanlığındaki eylemlere ilişkin 53'ü tutuklu, 13'ü firari 92 sanığın yargılandığı davanın görüleceği Kocaeli 5. Ağır Ceza Mahkemesince Kocaeli Kapalı Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesinde özel olarak yaptırılan 250 kişi kapasiteli duruşma salonunun bulunduğu alana geldi.

Kan, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, bir gazetecinin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik'in FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınmasına ilişkin sorusu üzerine Kan, şunları söyledi:

"Haberi ben de gelirken yolda aldım. Gözaltındaki süreç devam edecek, tabii herhangi bir suçu varsa adalet önünde cevap verir. Bekleyip göreceğiz. Şu anda bir şey söylemek çok doğru değil."

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90