17.07.2016 20:03 Güncelleme Tarihi: 18.07.2016 20:27 12899 Okunma

Cannes'dan vitrinler..

Sevgili Okurlarımız, bu hafta sizler için Fransa, Cannes'da bulunan moda dünyasının önde gelen marks vitrinlerini görüntüledim.

Cannesdan vitrinler..
Chanel butikte az sayıda üründe %30 indirim vardı, yeni sezonda Chanel inci ayakkabılar son derece gözde, dantel farklı çoraplar benim gözüme çarpan ayrıntılar.

Dolce Gabbana yeşiller, kırmızılar rengarenk en canlı renkleri kullanan markaların başındaydı. İtalyan marka son senelerde daha farklı ataklar yaparak moda severleri kalbinden vurdu.Christian Dior sade kesim siyah pantalon, siyah üst ve en populer gri renkte Christian Dior çanta ve taşlı botlar ile sonbahar, kış modasından bir tasarlama yapmış vitrininde.

Valentino vitrininde gri etek kısımları işli elbise en dikkat çeken vitrin detayı idi.Fendi mağazası elbiseli vitrin yapsada çantaları tutma yerlerine esarp bağlaması ile asıl detayı vermiş gözüküyordu.

Bu arada, ara sokakta markaların ikinci elini satan bir butiğe de rastladım sizin için onunda görüntüledim.

Louis Vuitton gene farklı bir model kıyafetle vitrinine damgasını vurmuş.Ermenne Scervino, mini elbiseler ve gladyatör ayakkabılarla kombin yapmıştı. 

Emilio Pucci mor, lacivert ve yeşil renklerden oluşan bir vitrin yapmış. Markanın desen temasına göre daha sade bir çizgi kesinlikle.Herve Leger, markanın lasteks triko elbiselerini vitrinine koymuş.

Bottega Veneta'nın vitrinindeki klasik elbise gerçekten hoşuma gitti.Balenciaga vitrinindeki sarı çantalar çok klasikleşsede rengi dolayısıyla bana yazı hatırlattı.

Yazıma haftaya diğer vitrinlerle devam edeceğim...