28.03.2016 03:51 Güncelleme Tarihi: 28.03.2016 21:00 27489 Okunma

Monarch kelebeği

Monarch programlama düzeyleri (Elektroensefalografi) elektiriksel beyin dalgaları düzeyleri ile adlandırılır.

Monarch kelebeği
Çeşitli satanistik ritüeller zihin programlamada inancın kırılması eşiğinde cinlerin zihne yaptırım ve müdahalesi ile söz konusu olabildiğne inanılıyor. Okultizm ve satanizm iç içe geçmiş ve birbirini besleyen akımlardır. Belki Şeytan bu konuda zihne vesveseler vermek yolu ile zihin kontrolünün en azından fikren temelini atan bir figür olarak değerlendirilebilir. Elektro şok, fiziki işkenceler, travma yaşatıcak kadar kadar aşırı dozda manevi işkenceler, uyuşturucular birçok çeşitli yazılar ve kayıtlar vardır, bu konuda vazgeçilmez yöntemlerdir.

Monarch Programlama bir çok organizasyonun gizli amaçlar ve emelleri için kullandığı bir zihin kontrol metodudur. CIA tarafından geliştirilmiş zihin kontrol programı olan MK-ULTRA projesinin devamıdır ve ordularda ve siviller üzerinde test edilmiştir. Metodları akıl almaz derecede acımasız ve sadistçedir (kurbanda travma yaratma amaçlıdır) ve beklenen sonuçlar korkunçtur: Kontrolcü tarafından herhangi bir zamanda herhangi bir eylemi harekete gerçekleştirmek için tetiklenebilen zihni kontrol edilen bir köle ordusu yaratmak. Medya bu konuyu görmezden gelsede, 2 milyondan fazla Amerikalı dehşet verici bu programdan geçmiştir. Monarch Programlamanın kökenleri, metodları ve sembolizmi ile ilgilidir.

Bu zihin kontrolu ile her türlü yazılı kayıtlar bulunmaktadır. Monarch Kelebek sembolüyle gösterilir, programın ismi olan Monark adını Monark kelebeğinden alır. Bu kelebek hayatına tırtıl olarak başlar ve belli bir koza döneminden sonra harika bir kelebek olarak yeniden doğar. Monark kelebeğinin bazı özellikleri zihin kontrolü için de geçerlidir. Monarch isminin anlamı iki farklı yönden önem arzeder. Bunlardan biri Monarch yani Monarşi kelimesinin kökünü ana temesını oluşturur. Monarch Hükümdar anlamına gelmesidir. Bir insan beyninde kurulabilecek bir Monarşi hükümdarlığı gösterir. Aynı zamanda Monarch bir kelebek türüne verilen isimdir.

MK Ultra projesi önce Naziler tarafından insanlar üzerinde kullanılmıştır. Nazi partisinin üst düzey SS subayları ve Büyük Britanya aristokratlarının yer aldığı okult oluşum Altın Şafak Hermetik Cemiyeti üyesi ve Hitlerin üst düzey koruması Heinrich Himmler -Lebersborn- adındaki genetik projeyi yürütmekle sorumluydu. Lebersborn projesi kapsamında genetik ve davranış bilimi çalışmalarının ilk tecrübeleri Auschwitz nazi toplama kampında Dr.Mengele tarafından yapılmıştır. Tamda burda bir zihin kontrol yöntemi olan Monarch programlama doğmuştur..

2.Dünya savaşı esnasında Dr. Mengele ile paralel araştırmalar yapan Amerikalı Psikolog George Estabrooks idi. İlluminatinin çıkarları doğrultusunda ve bazı özel nedenlerden dolayı 2.Dünya savaşı sonrasında güç devrini Britanya ve Nazi Almanya'sından Amerika'ya devriyle birlikte zihin kontrol yöntemi Monarch da tıpkı ufo teknolojisinde olduğu gibi Amerika'ya geçti. Daha sonra CIA insanlar üzerinde kullanmış iş ve deney yapılan insanların intihar kararı alması CIA de bu yöntemi terk ettiğini açıklamıştır. MK yani Mind kontrol anlamı zihin kontrolüdür. CIA 1950 yılında bu yöntemi kullanmış, bir çok deney yapmış ve insanları kontrol etmeyi başarmıştır.

İnsan beyni yönetilmese bile köreltilenilir. Televizyon gibi şeylerden ziyade beyinin içinde bulunan Epifiz bezi köreltilebilir. Monarch kölelerini, ünlü bilim adamları ve yüksek düzeyli resmi kişiler tarafından kurbanlara uygulanan aşırı şiddet, taciz, işkence ve sadistik oyunlar hakim güçler arasında ‘’karanlık bir taraf’’ olduğunu kanıtlamaktadır. Açıklananlara, belgelere ve söylenenlere rağmen, halkın büyük çoğunluğu konuyu bütün olarak görmezden gelmektedir. 1947’den beri Amerika’da 2 milyondan fazla insan travma bazlı zihin kontrolü ile programlanmıştır ve CIA 1970’te zihin kontrol projelerini halka açıklamıştır. Manchurian Candidate (Mançuryalı Aday) direkt olarak konuyla ilgilidir ve hatta elektroşok, tetikleyici kelimeler, mikroçip takılması gibi teknikleri de göstermektedir. TV ve sinemalarda gördüğümüz bazı ünlüler zihin kontrol köleleridir. Candy Jones, Celia Imrie ve Sirhan gibi bazı ünlü kişiler kendilerinin zihin kontrol deneylerini açıklamıştır… ve hala halk bunun ‘’olamayacağını’’ iddia etmektedir.

İlluminati NWO-Yeni Dünya Düzeni amacına uygun zemini oluşturmak ve kitleleri kontrol altına almak için zihin kontrol kölelerini kullanır. Köleler illuminati şebekesinde aşşağılık fantaziler için kullanılmasının yanı sıra kitlelere rol modeller olmak içinde kullanılır. Özendirme ve hiç var olmayan bir hayatın reklamını yapan köleler, kitleleri kolaylıkla inandırabilir.

Sonuç olarak hedef edef kitle daha çok çocuk ve ergen yaştakilerdir. Yetişkinler bundan etkilenmezler. En kolay programlama için uygun yaş ergenlik ve çocukluk dönemleridir. Kullanılar subliminallerde bu düşünce değişimleri için yardımcı araçlardır. Kendi fikirlerini ve batıl inançlarını kitlelere aktarırken rol modeller vazgeçilmez araçlardır. Kudüs merkezli NWO-Yeni Dünya Düzeni Deccalin gelişi için hazırlanırken kitleler yani dünya halklarıda bu hazırlıktan payına düşeni almaktadır...

Kaynaklar: Edebiyat gazetesi, Dünya ve gerçekleri, Tarih komplo teoriler