15.07.2017 13:25 12108 Okunma

Koca değil çocuğuma baba arıyorum

Koca değil çocuğuma baba arıyorum

Ünlü sanatçı Tuğba Özerk’in parmağındaki tek taş yüzük dikkatlerden kaçmamış.

Minik Kuş Ekibi ile görüşen ünlü sanatçı, kendisine koca değil çocuğuna baba olacak birini istediğini söylemiş.

Bodrum’da sahne alan ünlü sanatçı Tuğba Özerk’in parmağındaki tek taş yüzük dikkatlerden kaçmamış. Özerk, yüzüğü alan kişiyi söyleyince Minik Kuş Ekibi şok olmuş. Ünlü sanatçı tatilcilere unutulmaz bir gece yaşatmış. Sevilen şarkılarını seslendiren Özerk hayranları ile sohbet etmeyi de ihmal etmemiş. Beyaz bir elbise ile sahneye çıkan Özerk tatilcilerden tam not almış.

Kısa saçları ve bronzlaşmış teniyle yeni bir imaja bürünen Özerk, saçlarını neden kısa kestirdiğini açıklamış. Özerk, saçlarını kestiğini söyleyerek, “Bir bayanın saçlarını kestirmesi devrimdir. Ben ise kendi saçlarımı kendim kestim. Saçlarımı kestirdikten sonra bir rahatladım. Bilmiyorum şimdilik böyle rahat. Kesip atmak çok kolay ama uzatmak zordur. Ben uzatmayıp kesip atanlardanım her şeyi. Saçımı da keserim muhabbeti de keserim” diye konuşmuş.Elindeki tek taşı gören gazeteciler "Aşk var mı" diye sorunca Özerk, "Elimdeki yüzük çok özel bir şey. Fakat sizin düşündüğünüz gibi değil, menajerim Banu hanımdan hediye bu yüzük bana. Kocadan yüzüm gülmedi benim menajerden güldü yüzüm. Yeni anlaşmalarımızdan dolayı bana tek taş yüzük aldı" şeklinde konuşmuş.

Çeşme’de bir erkekle görüntülenen Tuğba Özerk konuya açıklık getirerek, "Yanımda gelen arkadaşlar benim erkek kardeşim yerine koyduğum insanlar. Hiç öyle bir aşk gibi bir şey yok. Sevgilim olunca göreceksiniz" diyerek konuşmuş.