15.09.2017 03:21 1968 Okunma

SİHAlar ve İHAnet

Son yazımızda değinmiş olsak bile, bu konu biraz daha geniş ele alınmayı haketti. Maalesef! SİHAlar'ı tenkit ederek yeni bir İHAnet'e imza atan Sezgin Tanrıkulu, sonunda Partisinin Genel Başkanından da arzu etmediğimiz, ama beklediğimiz desteği gördü.

SİHAlar ve İHAnet
Milletin gözünün içine baka, baka YALAN söyleyen, İFTİRA atan Tanrıkulu bunu bir de kürsü dokunulmazlığına bağladı. Öyle birşey yok! 

Kemal Kılıçdaroğlu ise, kendisine haz üslup ile kimsenin aklına sığdıramadığı bir şekilde bu iftiralara destek oldu. "Sivili vurmadığınızı ispat edin" diyerek. Şimdi evvela iddia da bulunan kişinin, iddiasını ispat etme hükümlülüğü esastır. Yani ispatı siz getireceksiniz CHP! 

Sizin, TSK'nın şerefli mensuplarına attığınız çirkin iftiranın perde arkasında neler olduğunu aslında hepimiz biliyoruz! Mesele bakış açısında. 

Evet, bu devlette yaşayan her aklı selim insana göre PKK, DHKP-C, terör örgütleridir. Sizlerin ise parti üyeleri, hatta silahlı kolunuzdur. PKK ve DHKP-C üyeleri bizler için Terörist, sizler için ise masum barış güvercinleri ve sevimli tavşancıklardır!

Lakin bu milletin %99 u nun bakış açısı, sizin bakış açınızdan önde gelir ve esasıdır. 

Bitmeyecek değil mi İHAnetleriniz? Bu milletin menfaatine olan herşeye olan kininiz bitmeyecek değil mi? 

Alman kardeş Partiniz SPD'den aldığınız stratejik ve ideolojik destek, iyiden iyiye kendini belli etmeye başladı. Aynı dili konuşuyor, aynı şeyleri kötülüyor, aynı şeylere karşı çıkıyor, aynı şeyleri savunuyor oldunuz! Kılıçdaroğlu ile Schulzun kullandığı terminoloji bile tıpa tıp aynı. İkisi de "kontröllü darbe den, karşı darbeden" konuşuyorlar. Birisi neyse hasım olduğunu iyice belli eden bir yabancı Parti Lideri.

Peki, Atatürk'ün kurduğu Partinin Lideri olduğunu iddia eden sen Kılıçdaroğlu? Sana Ne oluyor? Sen kime hizmet ediyorsun? Kurtuluş savaşında Mustafa Kemal Paşa'nın uğrunda cephe, cephe gezdiği kadim Türk Milletine mi? Yoksa ogün karşısında olan güçlere mi? 

Hem Kemalist olduğunu iddia edeceksin, hem de Mustafa Kemal'e en ağır ithamlar eden PKK ile kol, kola girecek ve hatta hamilik yapacaksın? Öyle mi? Kusura bakmayın da efendiler, bunlara artık kimseyi inandıramazsınız! 

PKK ile aranıza mesafe koymadan, "PKK bir Terör örgütüdür" demeden, siyasi uzantısı HDP ile kardeşlik şarkıları söylemeyi bırakmadan, siz boşuna Kemalist kisvesi takmayın. 

Bu millet ne kör, ne de sağırdır. Herşeyi bir güzel görmektedir, ve emin olun, bu İHAnetlerinizin hesabını soracaktır. 

Diğer çukurluklarınıza girmeyi gerek dahi görmüyorum, zira necip milletimiz görüyor.

Bir sonraki yazımızda buluşmak ümidi ve Dua ile Vesselam