19.06.2017 03:43 Güncelleme Tarihi: 19.06.2017 03:46 4318 Okunma

Almanya'da neler oluyor?

Sapkın FETÖ'nün, 'Dinler arası diyalog' saçmalığı, hiç de beklenmedik fakat yinede şaşırtmayan bir taraftan destek alarak en iğrenç meyvesini vermeye başladı! Seyran Ateş!

Almanyada neler oluyor?
Murat Yılmaz (Okuyucu yazısı)

Eski Komünist Aktivist, Ali siz Alevi, azıllı İslam ve Türkiye Düşmanı, eşcinsel yaratık, Almanya'da kiliseden bozma bir "camii" açtı! 

Camii deyince aklınıza bizim bildiğimiz, baş tacı ibadethane gelmesin! 

İmam iki tane! Eş İmam, biri erkek, diğeri bayan! 

İçeride baş örtüsü yassak, erkekler ile kadınlar aynı saflarda karma "namaz" kılıyor, daha doğrusu yatıp kalkıyor!!!

Camiinin kapısı herkese açıkmış, Müslümana, gayri müslime, hatta eş cinsellere bile! 

Deklerasyon bu! 

Hatırlarsanız, FETOŞ bunu 28 Şubat evveli, İstanbul da denemişti!

Yok Efendim neymiş, sesi güzel bir kadın pek ala Ezan okuyabilirmiş, baş örtüsü furuatmış, erkek kadın Yanyana Cuma Namazı kılabilirmiş...

Evet, Türkiye'de bu tutmamıştı o zamanlar. 

Light İslam, yada Protestan İslam deneyi, yerle yeksan olmuştu.

Halbuki Reha Muhtar'ından tutun, Uğur Dündar'ına tüm Anchormanlar, Ana haber programlarında, avazları çıkarcasına destek için yırtınmışlardı!

Şimdi ise yeni Üs bölgesi olarak belirledikleri Almanya da, özellikle 4. ve beşinci kuşağı hedef almaktalar! 

Zira bunların ekseriyeti, Dini eğitimden çok ama çok mahrum kaldılar ve bu safsatalara kanabilirler! 

Özellikle de azıllı İslam ve Türkiye düşmanı olan Seyran Ateşin, konu mankeni olarak seçilmesi, FETÖ'nün Alman istihbaratı ile ne denli kol kola olduğunun da açık göstergesi! 

Allah niyetlerini başlarına çalar İnşaAllah!

Dua ile Vesselam 

Murat Yılmaz - Okuyucu Yazısı

*Okuyucu yazılarının tamamı okurların kaleme aldığı yazılardır. Bu ve bunun gibi yazılar, OGÜNhaber, yayın ilkesi gereği okurlarımızın farklı görüşlerdeki yazılarını 'tarasızca' buradan paylaşabilmesini sağlamaktır. Bahse konu 'Okuyucu Yazıları' kuruluşumuz, yazarlarımız ve editörlerimizin fikri, düşüncesi ile ilgisi olmayan yazılardır. Sizde yazılarınızın burada yer almasını istiyorsanız "iletişim" bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Gün Medya Grubuna aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayınız.