TIC HOLDING Header
  • USD 15.977
  • EUR 16.808
  • Altın 931.531
  • BIST 100 2393.61
  • Genel

Amerikan Kültür'ün kapıları ücretsiz açıldı

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, Kastamonu'da dikkat çeken bir çalışmayı hayata geçirdi. Deneyimli ve alanında uzman Türk ve Yabancı (Native) öğretmenlerden kadrosunu oluşturan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, yetişkin ve 7-17 yaş sınıf derslerinin kapısını hiçbir ücret talep etmeden halka açtı.
Amerikan Kültür'ün kapıları ücretsiz açıldı
Kastamonu / İrfan Salcı - Konu hakkında yapılan yazılı açıklama aynen şöyle:

“110 yıllık geçmişi, Dünyada ve Türkiye’de yüzlerce temsilciliği ile en yaygın yabancı dil kursu zinciri Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları’nın Kastamonu Temsilciliği olarak 11 yıldır Kastamonu’da hizmet vermekteyiz. Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ‘Avrupa Dil Pasaportu’ eğitimi vermeye yetkili, ‘Europass’ istihdam sisteminde yer alan öğrencilerine yurtdışında da iş imkânı sunabilen ‘tek’ yabancı dil kursudur.

‘TESOL’ ana dili İngilizce olmayan kişilere İngilizce öğretme yetkinliği sağlayan sertifika programımız ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm özel kuruluşlarda ‘İngilizce Öğretmeni’ olarak görev alma imkânı sunuyoruz. Üstelik ‘TESOL’ sertifikalarımız akreditedir ve dünyanın her yerinde geçerlidir. Kadromuz deneyimli, alanında uzman Türk ve Yabancı (Native) öğretmenlerden oluşmaktadır.

Amerikan Kültür Dil kursunda %100 öğrenme garantisi kapsamında öğrencilerimiz, öğrenemediği bütün kurları ‘ücretsiz tekrar alma hakkı’na sahip olup, Başarılı oldukları kur sonlarında ise ‘Uluslar arası’ geçerliliği olan bir sertifika almaktadırlar. Kurumumuzda öğrencilerimizin Eğitim boyunca kullanacakları tüm kitap, materyaller ve ömür boyu konuşma kulübü de ücretsizdir. Amerikan kültür olarak kendimize bu konudaki güvenimizdendir ki, Yetişkin ve 7-17 yaş sınıf derslerimizin kapısını hiçbir ücret talep etmeden halkımıza açtık.

‘Real English’ öğrenme metodu ile Gramer derslerinde öğrendiğimiz bilgileri, sosyal hayata entegre ederek Speaking (Konuşma) derslerinde kalıcı olarak öğreniyoruz. Bu şekilde ‘Real English’ metodu ile önce sınıf ortamında ders, sonra cafede konuşma şeklinde yetişkin gruplara ücretsiz dersler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Şu an 7. ve 8. sınıflara özel, tamamen ücretsiz 4 haftalık bir liseye giriş sınavı (LGS) hazırlık ders programımızın yarısını geride bıraktık.

Amacımız ücretsiz derslerimiz ile öğretmenlerimizi, kurumumuzu tanıyıp seven, sınava bizimle hazırlanmak isteyen öğrencilerimizin azmi ve bizim de desteklerimizle onların hayallerindeki üniversiteye giden yola, istedikleri liseyle ulaşmalarını sağlamak. Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursumuz Topçuoğlu Mahallesi Cumhuriyet Caddesi, Mado yanı, Şekerbank üzeri, Cemil’in İş Merkezi Kat:3 adresinde hizmet vermektedir.”
Yorum Yazın
mutarrif hacker hacker blog defacer dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami chat dini chat