alexa verify

Başkan Yanılmaz'dan teşekkür ziyareti

Başkan Yanılmazdan teşekkür ziyareti
Giriş Tarihi: 12.01.2019 16:39 0

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, geçtiğimiz günlerde Hayır Çarşısı’na kıyafet, oyuncak ve kırtasiye yardımında bulunan Vali M. Lütfullah Bilgin İlkokulu öğrencilerine bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Haber: - Ziyarette Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz amcalarına proje hakkında bilgiler veren minik öğrenciler projeyi ilk önce kendi sınıflarında daha sonra büyüterek okulca yaptıklarını ifade ettiler.

Öğretmenlerinden çok büyük destek aldıklarını söyleyen çocuklar ihtiyacı olan arkadaşlarına yardım etmekten oldukça memnun olduklarını ve Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısı çalışanlarının bu yardımları ihtiyacı olan arkadaşlarına ulaştıracaklarından emin olduklarını söyleyerek Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve öğretmenlerine  teşekkür ettiler.

Vali Lütfullah Bilgin İlkokulu Müdürü Zülfü Dilmen, ise yaptığı konuşmada öncelikle Elazığ Belediyesi’nin şehre kazandırdığı ‘Hayır Çarşısı’ için Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.Dilmen, öğrencilerinin başlattığı yardım kampanyası ile ihtiyacı olan miniklere umut olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek şunları kaydetti;
“Öğrencilerin başlattığı kampanyaya velilerimizde tam destek oldu. Velilerimiz mağazadan sıfır kıyafetler alarak yardım kampanyamıza destek oldular. Ben başta Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’a, değerli öğretmen, öğrencilerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyorum.”

Minik yavrularımızın böyle anlamlı bir projeyi hayata geçirdikleri için çok mutlu olduğunu belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Türkiye'deki 1397 belediye içerisinde sosyal yardım projesi konusunda altın madalya aldık.  Dolayısıyla sizin yaptığınız bu yardımlar direkt ihtiyaç sahiplerine gidecek. İhtiyaç sahibi arkadaşlarınız bundan faydalanacak ve sizlere dua edecek. Bizim evlatlarımızdan istediğimiz şey tam da bu. Bu duyarlılık olsun, imkanı olanlar imkanı olmayanlara yardımcı olabilsin. Bugün buna alışan evlatlarımız tam bir Harput beyefendisi yapısıyla büyüyen evlatlarımız demektir. Elazığ olarak bu açıdan gururluyuz şehrimizle gurur duyuyoruz. Hem yardımsever hem vatansever illerden biriyiz. Okullarımızda bu konuda çok çok güzel projeler yapıyorlar. Sizler de böyle güzel işler yaptınız hepinize teşekkür ediyorum.”şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Yanılmaz sınıfları gezerek minik öğrencilerle sohbet etti ve çeşitli hediyeler vererek yaptıkları yardımlar için teşekkür etti.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90