alexa verify

CİMER'den küçük Serhat'a anlamlı hediye

CİMERden küçük Serhata anlamlı hediye
Giriş Tarihi: 10.11.2018 15:48 Güncelleme Tarihi: 10.11.2018 16:00 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bağlar ziyareti sırasında Erdoğan'ın otobüsünden oyuncak alamayan küçük Serhat'ın yüzünü CİMER güldürdü.

OGÜNHaber Özel / Kübra Yaşar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bağlar ziyareti esnasında orada bulunan Mehmet Serhat Doğan, Erdoğan'ın otobüsünden dağıtılan oyuncaklardan alamayınca eve giderek kendi E-devlet sisteminden CİMER'e bir yazı göndermek istedi.

Fakat küçük çocuk E-devlet'e giremedi. 

Annesinin E-devlet sistemine girerek oyuncak alamadığını ve son derece üzüntü yaşadığını ifade eden bir mesaj yollayan Doğan'ın bu mesajı yetkilileri harekete geçirdi. 

Diyarbakır Bağlar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı'na iletilen yazı sonrası yetkililer küçük çocuğa oyuncak götürdü.Bağlar Sosyal Yardımlaşma Müdürü Fırat Batmaz'ın götürdüğü oyuncukları alan küçük çocuk büyük mutluluk yaşadı. 

OgünHaber Diyarbakır muhabiri Mehmet Yasin Aslan'a açıklamalarda bulunan küçük Serhat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenerek 23 Nisan'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gitmek istediğini söyledi. CİMER'in çocuklar için özel bir bölüm açmasını istediğini belirten Doğan, oyuncaklar için teşekkür etti. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90