alexa verify

Darıca'da Düzceliler sahne aldı

Darıcada Düzceliler sahne aldı
Giriş Tarihi: 08.08.2018 14:36 Güncelleme Tarihi: 08.08.2018 14:41 131 Okunma 0

Darıca Belediyesi 10. Şehirler ve Kültürler Kaynaşması Düzceliler Dernek Gecesi ile devam etti. Vatandaşlar yöresel sanatçılar eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Haber: İhlas Haber Ajansı - Program öncesi dernek yönetimi protokolü Düzce ilinin yöresel yemekleriyle ağırlarken, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Miktat Çelebioğlu’da gecede hemşerilerinin yalnız bırakmadı. 

Programın açılış konuşmasını yapan Düzceliler Dernek Başkanı Mustafa Kır, “Dernek yönetimi olarak Düzce ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz, bu güzel organizasyonu düzenleyen değerli Belediye Başkanımız Şükrü Karabacak’a teşekkür ediyor, hepinize saygılar sunuyorum” dedi. 

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Miktat Çelebioğlu’da kısa bir selamlama konuşması yaparak hemşerileriyle bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. 

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise bir ayı aşkın süredir devam eden Şehirler ve Kültürler Kaynaşmasında Düzcelileri ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Bu akşam güzel şehrimiz Düzcedeyiz. Tarihin doğa ile buluştuğu bir cennettir Düzce. Topuk Yaylası, çağlayan şelaleleri ile efsanevi Kuş Cenneti Gölü ile, Antik Kent Konuralp Müzesi, Güzeldere Şelalesi ile, cami ve türbeleri ile, berrak ve temiz denizi ile, Akçakoca ile bu akşam Düzcedeyiz. Kaymaklı ekmek tatlısı, sarı burması, fındığı, dağ çileği ve tütün kolonyası ile Düzcedeyiz bu akşam. Gecemize hoş geldiniz sefalar getirdiniz, iyi eğlenceler diliyorum” dedi. 

Başkan Karabacak ve dernek yönetimi tarafından geceye katılan protokol üyelerine plaket takdim edildi. Programda yöresel sanatçılar eşliğinde vatandaşlar gönüllerince eğlendi. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90