alexa verify

En Heyecanlıyı Arıyoruz!

En Heyecanlıyı Arıyoruz!
Giriş Tarihi: 30.11.2017 11:35 Güncelleme Tarihi: 11.12.2017 15:00 0

Gün Medya olarak, bakıma muhtaç olan hayvan dostlarımız hakkında farkındalık yaratmak, bağış yapmanın kolaylığı hakkında bilinçlendirmek ve daha çok kişiyi gönüllü olmaya teşvik etmek amacıyla projelendirdiğimiz 'En Heyecanlıyı Arıyoruz' yarışmamız başladı.

'En Heyecanlıyı Arıyoruz!' yarışması kapsamında yapmanız gereken tek şey, dostlarınızın en fazla 60 saniyelik videolarını bizlerle Whatsapp hattımız veya Instagram hesabımız üzerinden paylaşarak, adınız ve dostunuzun adıyla yarışmaya katılmanız!

Yarışma videoları  enheyecanlıyıarıyoruz sitesinde paylaşılacak olup, videosu en çok paylaşılan kişi adına Haytap Hayvan Hakları Federasyonu’na 1.000,00TL bağış yapılacak, ilgili sertifika tarafına iletilecektir. 

Yarışmanın birincisi dâhil, ilk on kişiye ise GMG logolu, üzerinde yarışmacı ve dostunun isminin yazılı olduğu birer kupa armağan edilecektir.

Yarışmamıza 1’den fazla video ile katılım gösterebilirsiniz. 

Yarışmamıza ait detaylı bilgileri enheyecanlıyıarıyoruz adresinden öğrenebilir, sorularınız için mail atabilirsiniz.

Biz ekip olarak çok heyecanlıyız!

Kolaylıkla katılınabilinen bu yarışma sayesinde, dostlarımızın heyecanlı anlarını daha çok kitleye ulaştırırken, yardım etmenin ne kadar kolay olduğu konusunda bilinçlenerek, daha çok kişiyi bu mutluluğa ortak etmeyi hedefliyoruz.

Gün Medya ekibi olarak yarışmaya katılan veya katılacak olan herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90