alexa verify

Geleneksel Gün Medya İftarları Çubuklu'da başladı

Giriş Tarihi: 10.05.2019 01:05 Güncelleme Tarihi: 22.05.2019 16:03 0

Gün Medya'nın gelenekselleşen iftarlarının birincisi Çubuklu Beşevler Cami'nde yapıldı. İftar sonrasında şirket yöneticilerinin annesi Merhum Hafız Hayriye Aygün'ün mevlüdü okundu.

Haberin Videosunu İzle
Her yıl olduğu gibi bu yılda Gün Medya Ailesi'nin iftar organizasyonları başladı. Gün Medya'nın gelenekselleşen iftarlarının 2019 dönemi Çubuklu Beşevler Cami'nde başladı.

Çubuklu Beşevler Cami önünde gerçekleşen iftar sonrasında, Gün Medya Onursal Başkanı Cengiz Aygün ve Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Rumi Aygün'ün annesi Hafız Hayriye Aygün'ün 40.gün mevlüdünü ve hatim duaları okundu.

Yaklaşık 600 kişinin eşlik ettiği iftar organizasyonunda vatandaşlar mevlüd sonrası birlikte teravih namazı kıldı.

Mevlüdü okunan Hafız Hayriye Aygün'ün de yapımında katkı sağladığı Çubuklu Beşevler Camii'sinde gerçekleşen Gün Medya İftarları önümüzdeki günlerde başta İstanbul ve Kastamonu olmak üzere bir çok ilde devam edecek.

Gün Medya Ailesi olarak iftar organizasyonumuza destek vererek sponsorluğu üstlenen AtlasGlobal'e teşekkürlerimizi iletiriz.​SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Cihat biçer 15.05.2019 04:12
ALLAH,razı olsun cengiz aygün abimizden muhterem hafız hayriye aygün annemizinden mekanı cennet olsun efendimize komşu eyler inşallah
Atlas Global haber detay altı 620x90