alexa verify

Hanımefendi Atilla kadınlarla buluştu

Hanımefendi Atilla kadınlarla buluştu
Giriş Tarihi: 12.03.2018 16:00 162 Okunma 0

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Hanımefendi Lütfiye Atilla, Diyarbakır Kadın ve Demokrasi Derneği'nin düzenlediği kahvaltı programında kadınlarla bir araya geldi.

Haber: İnternet Haber Servisi - Diyarbakır Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Gazi Köşkünde kadınlara yönelik kahvaltı programı düzenledi.

Programa Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Hanımefendi Lütfiye Atilla, Vali Hasan Basri Güzeloğlu'nun eşi Hanımefendi Ayşe Güzeloğlu, KADEM Diyarbakır temsilcisi Özlem Vuran, Diyarbakır'da faaliyet gösteren kadın Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, çiftçi, muhtar, engelli, sporcu ve şehit yakınları ile toplumun çeşitli kesimlerinden ve sektörlerinden kadınlar katıldı.

Program saygı duruşu, İstiklal Marşının okunması ve Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı programda kadınlara baharı simgeleyen canlı sümbül ve nergis soğanları ile cam şişelerde lavanta kokusu dağıttı.

Hanımefendi Lütfiye Atilla kadınlarla yakında ilgilenip sohbet etti.

Kahvaltı programı, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününe ilişkin yapılan konuşmaların ve toplu fotoğraf çekimlerinin ardından sona erdi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90