TIC HOLDING Header
  • USD 18.832
  • EUR 20.204
  • Altın 1130.158
  • BIST 100 4930.18
  • Genel

İletişim Başkanı Altun: 'Terör örgütleri ve destekçilerinden hesap soracağız'

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Masum sivillere yönelik saldırılarını sürdüren terör örgütü YPG/PKK saldırılarına karşı güvenlik güçlerimiz misliyle karşılık vermektedir. Son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar da bu operasyonlarımız devam edecektir. Terör örgütleri ve destekçilerinden hesap soracağız” dedi.
İletişim Başkanı Altun: 'Terör örgütleri ve destekçilerinden hesap soracağız'
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Gaziantep'in Karkamış ilçesine terör örgütü PKK/YPG tarafından gerçekleştirilen havan saldırısına sert sözlerle tepki gösterdi. Altun, sosyal medya hesabından ‘hesap zamanı’ etiketiyle yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:
“Sivil, asker, polis, öğretmen, kadın, çocuk ayrımı gözetmeden hedef alan terör örgütü PKK/YPG'yi lanetliyoruz. Gaziantep'in Karkamış ilçesinde terör örgütü YPG/PKK üyelerince atılan 5 roket sonucunda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz. Masum sivillere yönelik saldırılarını sürdüren terör örgütü YPG/PKK saldırılarına karşı güvenlik güçlerimiz misliyle karşılık vermektedir. Son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar da bu operasyonlarımız devam edecektir. Terör örgütleri ve destekçilerinden hesap soracağız.”
Yorum Yazın