alexa verify

İnfluencer Pazarlama

İnfluencer Pazarlama
Giriş Tarihi: 09.03.2018 06:00 Güncelleme Tarihi: 09.03.2018 15:40 232 Okunma 0

Pazarlama denince akla gelen en geleneksel yöntem, eline birkaç ürünü almak ve sokaklara çıkmak ve çığırtkanlık yaparak ürününü pazarlamak olarak gelmektedir. Oysa ki günümüzde pazarlamanın hem kulvarı değişmiş, hem kullanılan argümanlar değişmiş hem de müşteri anlayışı tamamen değişmiştir.

Değişen dünyada pazara hakim olmak isteyen firmalar ise kendilerini geliştirmek ve odaklı bir şekilde müşterilerine ulaşabilmek için farklı pazarlama yöntemleri geliştirmektedirler. İşte bu pazarlama yöntemlerinden biri ise İnfluencer Pazarlama yöntemidir.

Özellikle büyük takipçi kitlesine sahip olan ünlü ve tanınmış kimselerin sosyal medya hesapları üzerinden bir ürüne satış için yahut tanıtım için yönlendirme, markanın son kullanıcıya vermek istediği mesajı anında ve etkili bir şekilde iletebilme adına yürütülen çalışmalar kapsamında son derece başarılı olan İnfluencer Pazarlama yöntemi son günlerde büyük firmaların ürünlerini ve hizmetlerini tanıtma noktasında en çok tercih ettikleri yöntem olmaktadır.

Gamification nedir ?
Günümüzde müşteriyi etkilemek, hafızasında marka olarak yer edinebilmek için farklı yöntemler geliştirilmektedir.Oyun ile hiç alakası olmayan, gerçek işi bankacılık, aracı kurum, yatırım danışmanlığı veya farklı bir sektör olan, fakat müşterilerine kendilerini tanınmış, sevilmiş marka olarak tanıtmak isteyen bir çok firmanın aslında yaptığı işe Gamification denmektedir.

Turkey Gaming olarak müşterilerinizin gözünde bilinirliğinizi arttırmak, onların hafızasında olumlu bir yer edinmek ve markanızın göz önünde bulunmasına olanak sağlamak adına geliştirilebilecek her türlü uygulama ve oyun ile başarılı olma imkanınız olabilmektedir.

İnfluencer Pazarlama yöntemi ile son kullanıcılara büyük sosyal medya hesapları üzerinden hitap edebilme, hitap ettiği kitleye markanın mesajını doğrudan verebilme yeteneğine sahip olan bir çok sosyal medya hesabını bünyesinde bulunduran firmamız siz değerli müşterilerimizin ürün / hizmet veya pazarlamaya yönelik hizmetler sunan firmamız sizlere profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Sizler de Gamification nedir sorusuna cevap arıyorsanız, işinizin oyun ile herhangi bir alakası yok fakat insanların oyuna olan bağımlılıklarını kullanarak bu alandaki hedef kitleyi görüyorsanız ve bir şekilde bu insanlara ulaşarak hem işletmenizi, ürünlerinizi tanıtmak hem de bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız makalelerimizi takip edebilirsiniz.

İLANDIR

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90