• Genel

Makamda değil, sürekli sahada

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, her zaman vatandaşların arasında olduklarını aktarırken, “Sorunları yerinde görüyor ve çözüyoruz, Artuklu'yu hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz.'' dedi.
Makamda değil, sürekli sahada
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı 5 aylık süreçte yaptığı çalışmalar ile beğeni kazandı.

Vatandaşlardan asla kopmayan sürekli çalışmaları takip eden Başkan Tutaşı, kısa süreye önemli çalışmalar sığdırdı.

Birlikte yönetim tarzını önemseyen Başkan Tutaşı, ortak akıl ile ilçenin sorunlarını bitirmeye devam ediyor.

Ortak akıl ile

Daha önce belediye başkanlığı yaptığı dönemde de her zaman vatandaşların içinde yönetim anlayışıyla çalıştıklarını ifade eden Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Biz ilçemizin sorunlarını bitirmek, yaşanılabilir bir Artuklu inşa etmek için çıktığımız yolda hemşehrilerimizin arasında olmayı her zaman önemsedik. Bu nedenle görevi alır almaz, tıpkı eski belediye başkanlığımız dönemindeki gibi hemşehrilerimizin arasında olduk. Artuklu’nun sorunlarını vatandaşlarımız ile sürekli istişareler yaparak çözmeye devam ediyoruz. Gittiğimiz her yerde ilçe sakinlerini dinliyor ve yol haritamızı belirliyoruz.” dedi.

Aynı anlayışla devam

Bundan sonra da aynı aşkla çalışmaların devam edeceğini dile getiren Tutaşı, “Biz her zaman ‘Ben yaptım oldu’ mantığından uzak olarak kamunun beklentilerini gözetip sorunları bitirmeyi sürdüreceğiz. Bu sayede hemşehrilerimizin istediği bir Artuklu hedefine ulaşacağız. Bu noktada her zaman yanımızda olan hemşehrilerimize teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Yorum Yazın