alexa verify

Ömer Halisdemir heykeline yoğun ilgi

Ömer Halisdemir heykeline yoğun ilgi
Giriş Tarihi: 11.07.2018 13:52 185 Okunma 0

Taksim'deki 15 Temmuz şehitlerinin isminin yazılı olduğu platforma, Fetö'nün 15 Temmuz hain darbe girişiminin seyrini değiştiren kahraman şehit Ömer Halisdemir'in heykeli konuldu.

Haber: İhlas Haber Ajansı - Taksim Meydan'dan geçenler heykele yoğun ilgi gösterirken, vatandaşlar ve turistler Halisdemir'in heykeliyle fotoğraf çektirdi. 

Beyoğlu Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Taksim'deki etkinlik alanında, 15 Temmuz şehitlerinin isminin yazılı olduğu platformun önüne şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in heykelini koydu. Meydandan geçenler heykele yoğun ilgi gösterirken, vatandaşlar ve turistler Halisdemir'in heykelinin önünde fotoğraf çektirdi. Vatandaşlar, alana konulan anı defterine de 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili düşüncelerini yazdı. Heykelin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinin ardından alandan alınacağı öğrenildi. 

Küçük kızıyla birlikte anı defterini imzalayan Mustafa Demir, "Ülkemizin bu birlik ve beraberlik duyguları içerisinde, hangi milletten hangi kökenden olursa olsun, her türlü iç ve dış kuvvete karşı her zaman birlik ve beraberlik içerisinde mücadele edeceğimizin göstergesidir 15 Temmuz" dedi. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90