• Genel

Sosyal medya buluşmaları Eğil'le devam ediyor

Vali Münir Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmalarında önümüzdeki programda, yüzyıllara meydan okuyan tarihi kalesi, doğal güzellikleri ve peygamber kabirleriyle Eğil ilçesinin sorunları masaya yatırılacak.
Sosyal medya buluşmaları Eğil'le devam ediyor
15 Eylül 2020 tarihinde başlayan ve vatandaşların gözünden ilçelerin sorunlarının konu edildiği ‘Vali Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmaları’nda Çınar’dan sonra Eğil ilçesi ele alınıyor.

Sosyal medya platformları üzerinden vatandaşların katılım sağlayarak talep, soru ve önerilerini Vali Münir Karaloğlu’na canlı yayında aktardığı program, 2 Şubat 2021 Salı günü saat 16.00’da, Facebook (@munirkaraloglu53), Twitter (@munirkaraloglu), Youtube (Münir Karaloğlu) ve Instagram (munirkaraloglu) hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.


Vali Karaloğlu tarafından, altyapıdan ulaşıma, turizmden eğitime, gençlere yönelik faaliyetlerden sosyal hizmetlere kadar her sorunun tek tek değerlendirildiği ‘Vali Münir Karaloğlu ile Sosyal Medya Buluşmaları’nda vatandaşlardan gelen öneri ve istekler çerçevesinde yapılacak projelere yön veriliyor.
Yorum Yazın