TIC HOLDING Header
  • USD 17.958
  • EUR 18.427
  • Altın 1035.758
  • BIST 100 2864.25
  • Genel

Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümünden Barselona Autonoma Üniversitesi'ne bilimsel işbirliği ziyareti

Dicle Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölüm Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Denli tarafından İspanya'da Barselona Autonoma Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvansal Üretim ve Besleme Bölümüne bilimsel işbirliği ziyareti gerçekleştirildi.
Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümünden Barselona Autonoma Üniversitesi'ne bilimsel işbirliği ziyareti
Prof. Dr. Muzaffer Denli, ev sahibi üniversite akademik personeline ülkemiz ve üniversitemiz tanıtımının yer aldığı bilgilendirme semineri ile “Animal production in Turkey and Possible Innovation Cooperation Opportunities Between Faculties” isimli bilimsel işbirliği olanakları başlıklı semineri sundu. Sunumlar üniversite tarafından çevrimiçi olarak da canlı yayınlandı.

Seminerler sonrasında ev sahibi üniversitenin Hayvansal Üretim ve Besleme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Jose Francisco Perez ve diğer akademik personelleri; Prof.Dr. Josep Casa, Prof.Dr. Ana Cristina Baroeta, Prof.Dr. Susana Martin ile diğer birçok akademisyenin katıldığı iki fakülte arasındaki bilimsel işbirliği olanakları toplantısı gerçekleştirildi.

Prof. Dr. Muzaffer Denli, Barselona Başkonsolosu Selin Evcit’i makamında ziyaret ederek üniversitemiz hakkında bilgi verdikten sonra Barselona Autonoma Üniversitesi ile yürütülen görüşmeler ve iki üniversite arasında yapılması planlanan işbirliği konuları üzerine verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Yorum Yazın