alexa verify

Meral Soylu, 'Düş ve Gerçek' karma resim sergisi

Giriş Tarihi: 28.01.2016 04:34 Güncelleme Tarihi: 29.01.2016 15:50 0

Meral Soylu'nun 'Düş ve Gerçek' isimli karma resim sergisi, 5 Şubat'a kadar The Green Park Hotel Bostancı Sanat Galerisi’nde sergilenecek. 

Haberin Fotoğraflarını Göster
Haber: - Eşi İlhan Soylu'dan aldığı ilhamla ressam olduğunu dile getiren Meral Soylu, "Resimlerimi Tual, yağlı boya ve akrilik olarak, hayal ve umutlar eşliğinde masalsı bir şekilde uyguluyorum. İstanbul’da büyük bir sergi açmak istiyordum, The Green Park Hotel Bostancı yönetimi ile görüştüm sanata ve sanatçıya her zaman destek vererek yanlarında olduklarını belirterek sponsor oldular. Geçtiğimiz yıllarda Amerikan Kültür Derneği, Adana Kültür Sitesi, 75. Sanat Galerisi, Adana Büyük Şehir Belediyesi, Çukurova Belediyesi’nde sergilerimi açmıştım. The Green Park Hotel Bostancı’da sergilenen tablolarımın satılması durumunda gelirin bir kısmını hayır kurumlarına bağışlayacağım." dedi. 

'Düş ve Gerçek' isimli Karma Resim Sergisi'nde Meral Soylu ile beraber, Sinan Can ve Tuğba Aydın'ında yaptığı son dönem çalışmaları İstanbul The Green Park Hotel Bostancı’da meraklıları için 5 Şubat'a kadar sergilenecek.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Meral Soylu 17.06.2019 09:17
Söylediklerim doğru
Atlas Global haber detay altı 620x90