• Kültür-Sanat

Meral Soylu, 'Düş ve Gerçek' karma resim sergisi

Meral Soylu'nun 'Düş ve Gerçek' isimli karma resim sergisi, 5 Şubat'a kadar The Green Park Hotel Bostancı Sanat Galerisi’nde sergilenecek. 
Meral Soylu, 'Düş ve Gerçek' karma resim sergisi
Sultan Gedik - Eşi İlhan Soylu'dan aldığı ilhamla ressam olduğunu dile getiren Meral Soylu, "Resimlerimi Tual, yağlı boya ve akrilik olarak, hayal ve umutlar eşliğinde masalsı bir şekilde uyguluyorum. İstanbul’da büyük bir sergi açmak istiyordum, The Green Park Hotel Bostancı yönetimi ile görüştüm sanata ve sanatçıya her zaman destek vererek yanlarında olduklarını belirterek sponsor oldular. Geçtiğimiz yıllarda Amerikan Kültür Derneği, Adana Kültür Sitesi, 75. Sanat Galerisi, Adana Büyük Şehir Belediyesi, Çukurova Belediyesi’nde sergilerimi açmıştım. The Green Park Hotel Bostancı’da sergilenen tablolarımın satılması durumunda gelirin bir kısmını hayır kurumlarına bağışlayacağım." dedi. 

'Düş ve Gerçek' isimli Karma Resim Sergisi'nde Meral Soylu ile beraber, Sinan Can ve Tuğba Aydın'ında yaptığı son dönem çalışmaları İstanbul The Green Park Hotel Bostancı’da meraklıları için 5 Şubat'a kadar sergilenecek.
Yorum Yazın