alexa verify

Ankaralı kadın hayranlarıyla buluştu

Ankaralı kadın hayranlarıyla buluştu
Giriş Tarihi: 09.03.2018 14:46 Güncelleme Tarihi: 09.03.2018 14:49 937 Okunma 0

Başkent’in eğlence merkezlerinden Winner İncek’te 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırlanan 'Kadınlar Matinesi' programında ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, kadın hayranlarıyla buluştu.

Haber: İhlas Haber Ajansı - 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Ankara’da Winner İncek’te hazırlanan “Kadınlar Matinesi” programıyla kutlandı.

Türk sanat müziğinin başarılı yorumcularından Yılmaz Morgül’ün sahne aldığı gecede başkentli kadınlar müzik ve eğlenceye doydu.

Türk sanat müziğinin nadide eserlerini yorumlayan ünlü sanatçı, kendine has yorumuyla seslendirdiği şarkılarla da konuklarının beğenisine sundu. 

Ankara’da bulunmanın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu dile getiren başarılı sanatçı Yılmaz Morgül, “Kadınlar varlık sebebimiz. Sadece 8 Mart değil, her gün onlar için özel olmalı. Hayatımızın olmazsa olmazlarısınız. Kadına kadın diyoruz, çocuğa çocuk” dedi. 

Toplumsal konulara olan duyarlılığı ile de ayakta alkışlanan usta sanatçı, bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere hayranlarına veda etti. 

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90