alexa verify

'Çukur'a heyecanı bol gala

Çukura heyecanı bol gala
Giriş Tarihi: 13.06.2018 09:15 963 Okunma 0

SHOW TV'nin fenomen dizisi 'Çukur', sezonu Tohum Otizm Vakfı yararına düzenlenen görkemli bir gala gecesiyle kapattı.

Haber: İnternet Haber Servisi - Birlikte 33. bölümü izleyen ve sahneye çıkıp şarkılar söyleyen ‘Çukur’ ekibi, heyecanı çok sezon finalinin ve gala gecesinin sonunda hep birlikte ‘Heyecanı Yok’u seslendirdi.

SHOW TV’nin yayınlandığı günden bu yana milyonları ekran başına kilitleyen Ay Yapım imzalı dizisi ‘Çukur’ önceki akşam görkemli bir sezon finali yaptı. 

‘Çukur Otizmin Farkında!’ sloganıyla anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza atan dizi ekibi, sezon finali gala gecesini de Tohum Otizm Vakfı yararına gerçekleştirdi. 

Haliç Kongre Merkezi’ndeki gala gecesinin sunuculuğunu Ebru Akel üstlendi.

Geceye tam kadro katılan dizi ekibinden Aras Bulut İynemli, kırmızı halı seremonisinden sonra verdiği röportajda, “Böyle bir ekiple çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Önümüzdeki yıl da güzel bir hikâyeye hizmet edeceğiz. Bu gece, otizmli çocukların yararına düzenlendiği için çok mutluyum. Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz mükemmel” dedi. 

Erkan Kolçak Köstendil ise “Seyircilerin ilgisine ve sevgisine mazhar olduğumuz için mutluyuz” diye konuştu.

Röportajların ardından gala gecesi konseri başladı. Toygar Işıklı ve 25 kişilik orkestrasının ‘Çukur Müzikleri’yle sahne aldığı konserde Allame ‘Kısır Döngü’yü, Cem Adrian ‘Öf Öf’ü, No:1 ile Melek Mosso ‘Hiç Işık Yok’u, Eypio ise ‘Gömün Beni Çukura’yı ve Cem Adrian’la birlikte ‘Kalbim Çukurda’yı seslendirdi. 

Nebil Sayın, Gökhan Bölükçü’yle ‘Haydar Haydar’ı söylerken, Kubilay Aka ‘Gamzendeki Çukur’u seslendirdi. Sahnede şarkı söyleyen oyuncular bir yandan da bilet alıp gala gecesi heyecanına ortak olan hayranlarıyla birlikte dizinin sezon finalini izledi.

Gazapizm’le birlikte ‘Heyecanı Yok’u söyleyen Aras Bulut İynemli, seyircilerden coşku dolu, “Bir daha” tezahüratları aldı. Nefes kesen sezon finali bittikten sonra başarılı oyuncu yeniden sahneye çıkarak bu kez tüm ‘Çukur’ ekibiyle birlikte ‘Heyecanı Yok’u söyledi. Heyecanı çok sezon finali gala gecesinden elde edilen tüm gelir, otizmli çocuklara burs verilmesi amacıyla vakfa bağışlandı.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
wowwo haber detay altı 620*90