alexa verify

Ece’den ilk açıklama, 'Seda'yı susturmak ne mümkün'

Ece’den ilk açıklama, Sedayı susturmak ne mümkün
Giriş Tarihi: 10.03.2018 09:18 525 Okunma 0

Manken ve şarkıcı Ece Gürsel geçtiğimiz akşam Bebek Catz’de sahne öncesi gazetecilerin Seda Sayan'la ilgili sorularını yanıtladı.

Haber: İnternet Haber Servisi - Sperm bankasından çocuk sahibi olur musunuz sorusuyla karşı karşıya kaldığı programda Seda Sayan'ın "Bankaya ne gerek var inşaatta ne babayiğitler var?" sözleriyle şoke olan Gürsel skandalın ardından ilk kez konuştu.

Gürsel, geçtiğimiz günlerde Seda Sayan'ın programına katılmış ve Sayan'ın programda Gürsel hakkında konuştukları adeta olay olmuştu. O gün hakkında konuşan Gürsel, “Biliyorsunuz aynı zamanda oyunculuk da yapıyorum ve yeni bir oyunum çıkıyor ve ben de oyunumu konuşmak ve tanıtmak için gittiğim programda böylesine yersiz ve gereksiz muhabbetlerin arasında kaldığım için, en başta sevenlerimden canı gönülden özür diliyorum. Program esnasında bana bir soru soruldu, ‘Sperm bankasından çocuk sahibi olmak ister misiniz?’ diye…Ben de ‘Sperm bankasından çocuk sahibi olmama geçtiğimiz yıllarda ailem destek çıktığı için sıcak bakıyordum, fakat şuanda böyle bir düşünceye sıcak bakmıyorum’ dediğim sırada Seda Hanım son derece talihsiz, son derece yanlış bir yorumda bulundu. O anda ben şoka girdim zaten ve konuyu kapatmaya çalıştım fakat onu susturabilmek ne haddime zaten, konuştukça konuştu ve olaylar buralara kadar geldi. Geçmişte öyle bir fikrim vardı ama şuan düşünmüyorum yani, bankadan almak istemiyorum sevdiğim saydığım bir insandan çocuk sahibi olmak istiyorum. Ben sadece işimle anılmak istiyorum bu tarz çirkin muhabbetlerle anılmak istemiyorum” dedi.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90