alexa verify

İrem Derici'den sosyal medyayla ilgili şaşırtıcı itiraflar

İrem Dericiden sosyal medyayla ilgili şaşırtıcı itiraflar
Giriş Tarihi: 14.11.2017 17:14 Güncelleme Tarihi: 15.11.2017 16:13 0

Bir radyo programına katılan İrem Derici, yoğun bakım günleri ve sosyal medyayla ilgili şaşırtıcı bilgiler verdi.

Haber: İnternet Haber Servisi - Yasemin Şefik'in Best FM'deki programına konuk olan İrem Derici, hastanede kaldığı süreci samimiyetle anlattı.

İrem Derici; “Yoğun bakımdaydım. Evet, ama adındaki gibi vahim değildi. Sadece bakımım yoğundu. Zaten sonrasında Berkay konserine koşarak gittim, sahneye çıktım. O süreçte cep telefonu yasak hastanede, hemşirelerin telefonlarını çalmaya çalıştım…”“SOSYAL MEDYADAN SOĞUDUM”

“Sosyal medyadan soğudunu belirten İrem Derici; Yüzüme filtre yapmaktan parmak kanseri olacağım. Gün ışığında çek bi o mükemmel cep telefonlarıyla. Sakalım varmış gibi. Selfie çektim geçen gün sakalım var… Traş olup otur yani. Instagram için giyinir oldum. İşim gereği kullanmak zorundayım. Sğudum ama artık sosyal medyadan” dedi.

TARKAN'IN YANINDA GÜZEL ÇIKMAK SÖZ KONUSU DEĞİL

Tarkan hayranlığını her zaman dile getiren İrem Derici; “Tarkan konserinde kafamda Tarkan bandanasıylaydım. Kulise geçtik fotoğraf çektirdik. Ağzımı açamadım. Tarkan'ın yanında güzel çıkmak diye bir şey söz konusu değil.Tarkan aurası diye bir şey var. Ve o aura eşinde de var.”

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90