alexa verify

Kafamda ailemi öldürüyorum

Kafamda ailemi öldürüyorum
Giriş Tarihi: 12.03.2018 17:22 854 Okunma 0

Güzel oyuncu Tuvana Türkay, verdiği röportajda 'Rol gereği ağlamak zor mu?' sorusuna şöyle cevap verdi, 'Ağlamak için kafamda ailemi öldürüyorum.'

Haber: İnternet Haber Servisi - Oyuncu Tuvana Türkay, Emre Saygı'nın sunduğu 'Hadi Be' programına konuk oldu. Türkay, ilginç açıklamalarda bulundu.

Tuvana Türkay "Rol gereği ağlamak zor mu?" sorusuna yanıt verdi: "Ağlamak için 'Babam ve Oğlum'un acıklı sahnelerini izlerdim. Volkan Konak'ın 'Cerrahpaşa' türküsüyle de çok gözyaşı döktüm. Dinleyip kafamda bütün ailemi öldürüyordum. Sonra kahrolup hüngür hüngür ağlamaya başlıyordum. Baktım bu yöntemle üzüntüden kanser olacağım, vazgeçtim. Başkalarının acısıyla dertlenmeye başladım. Artık bu şekilde ağlıyorum."

"MESAFE KOYUYORUM"

Tuvana Türkay sektörde kendisini nasıl koruduğunu da anlattı: "Beni kimse yıpratamaz! İnsanlarla arama bir mesafe koydum. Çünkü zarar görme potansiyelim çok. Güzel bir fanus ördüm. Sette çalışırken biri canımı haksız yere sıkarsa çantamı alır giderim. Çevremde bu kadar acı, keder, ölüm varken üzülmeye değmez! Bu kafada olunca her şey daha bir kolay gelmeye başladı"

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90