alexa verify

Lindsay Lohan Türk yıldızla aşk yaşıyor

Lindsay Lohan Türk yıldızla aşk yaşıyor
Giriş Tarihi: 09.08.2018 10:11 408 Okunma 0

Bir dönem Hollywood’un skandallar kraliçesi olarak tanınan son zamanlarda ise Yunan adası Mikonos'ta yaptığı yatırımlarda gündemde olan Lindsay Lohan'ın Murat Aslan ile birlikte olduğu iddia edildi.

Haber: Yavuz Solmaz - Mikonos'taki ada hayatını konu alan bir reality şov hazırlığında olan Lindsay Lohan, adada tanıştığı Murat Aslan ile bir süredir birlikte.

Lindsay Lohan'ın bir hayranının açtığı sosyal medya hesabındaki samimi fotoğraflar ise ikili hakkındaki iddiaları güçlendirdiyor.

Bir dönem Hollywood’un skandallar kraliçesi olarak tanınan Lindsay Lohan MTV'de yayınlanacak yeni bir reality şova başlayacağı konuşuluyor. Programda, sahibi olduğu plaj nedeniyle vaktinin büyük bölümünü Mikonos'ta geçiren güzel oyuncunun adada olan yaşamı ekranlara gelecek.

Ağustos'ta başlayacak çekimler öncesinde plajda işleri çok sıkı tutan Lohan, önceki gün bir çalışanını sosyal medya üzerinden kovmakla tehdit etmesiyle gündeme gelmişti.

Murat Aslan kimdir?

Uludağ Kartanesi Otel’in sahibi Murat Aslan, Deniz Akkaya ile yaşadığı olaylı aşkla tanınmıştı. Deniz Akkaya 2005’te Murat Aslan’ın kendisini dövdüğünü ve kulağını sağır ettiğini söyleyerek Aslan'a boşanma davası açmıştı.

Murat Aslan bu evliğinden sonra 2009 yılında Beyza Uyanoğlu ile Beşiktaş’taki Four Seasons Otel’de evlenmişti.

Dönemin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar’ın şahitlik yaptığı nikâhı İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymıştı.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90