DTR Elektrik Kule Reklamı - Sol
DTR Elektrik Kule Reklamı - Sağ
  • Magazin

Meltem Miraloğlu'nun eşi kendini kısırlaştırmış

Kendinden 48 yaş büyük Amerikalı biriyle evlenmesi haberi ile magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Meltem Miraloğlu hakkındaki iddialar bitmiyor...
Meltem Miraloğlu'nun eşi kendini kısırlaştırmış
Son dönemde yaptığı evlilikle sürekli konuşulan oyuncu Meltem Miraloğlu hakkında ortaya atılan flaş iddialara yenileri eklendi. TV8'de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programına telefonla bağlanan ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun daha önce Azerbaycan'a gittiğini, oradan Amerika'ya kaçtığını iddia etti.

Azerbaycan'da hırsızlık olayına karışmış

İddiaya göre; Azerbaycan'da gittiği bir film galasında hırsızlık olayına karışan 32 yaşındaki oyuncu, bu sebepten Amerika'ya kaçtı.

"Miraloğlu'nun evlenmeden önceki sevgilisinden dayak yediği" iddiaları hakkında Onur Akay, "Amerika’da aşık olduğu erkek arkadaşı aslında Meltem’i dövmemiş. Meltem alkol sorunlarından dolayı kıskançlık krizleri yaratmış ve içkisinin içine 200’ün üzerinde hap koymuş, intihara teşebbüs etmiş” dedi.

Eşi kendisini kısırlaştırmış

Onur Akay, "Tüp bebek iddiasını araştırırken önemli bir noktaya ulaştım ki; Patrick kendini kısırlaştırmış. Amerika’da belli bir yaştan sonra kendini kısırlaştırıyormuş yaşlı erkekler. Patrick de kısırlaştırmış ve çocuk olma ihtimali yokmuş” açıklamasını yaptı.
TIC Detay Altı
Yorum Yazın