alexa verify

Oğlunun ilk fotoğrafını paylaştı

Oğlunun ilk fotoğrafını paylaştı
Giriş Tarihi: 13.04.2018 09:31 5281 Okunma 0

Final yapan Kırgın Çiçekler dizisinin başrol oyuncularından olan Gökçe Akyıldız, oğlunun fotoğrafını ilk kez paylaştı.

Haber: Fatih Mehmet Kayalı - Kırgın Çicekler dizisinde 'Songül' karakteriyle ünlenen Gökçe Akyıldız, geçtiğimiz ay erken doğum yapmıştı.

Güzel oyuncu dün oğlu Ömer ile bir karesini 'cennet kokulu oğlum' notu ile paylaştı.
 
BİNLERCE BEĞENİ VE YORUM ALDI
 
1,3 milyondan fazla takipçisi olan genç oyuncunun paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü. Fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum geldi.

TEMMUZ AYINDA DÜNYAEVİNE GİRMİŞTİ
 
Geçtiğimiz yıl temmuz ayında Mustafa Özyurt ile nikah masasına oturan genç oyuncu, bir erkek bebek dünyaya getirmişti.


 
GÖKÇE AKYILDIZ KİMDİR?

30 Ekim 1992 yılında Sinop'ta doğdu. Dört çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğudur.Çocukluk döneminde oyunculuğa olan ilgisini belli eden.Gökçe Akyıldız, İlk olarak 2002 yılında yayınlanan Bir Tutam Baharat filminde Saime karakterini canlandırmış.
 
Olup sonrasında STV ekranlarında yayınlanan Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma ve Beşinci Boyut gibi dizilerde yer almıştır.2005 yılında farklı bir çalışma ile Zeynep dizisinde yer almıştır.2006 yılında Ezo Gelin dizisinde Tekgül karakterini canlandıran oyuncu.
 
Parmaklıklar Ardında, Gazi ve Kollama gibi yapımlarda da kamera karşısına geçmiştir.2011 yılında yayınlanan Hayat Devam Ediyor dizisi ile asıl çıkışını yakalamış ve sonraki süreçte Kötü Yol, Bizim Okul gibi dizilerde yer almıştır.
 
2013 yılında başlayan Fatih Harbiye dizisinde Aslı karakterini canlandırmış.Dizi 2014 yılında final yapmıştır. Şimdi ise atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterini canlandırıyor.Ayrıca Lipton reklamında oynamıştır.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.
Atlas Global haber detay altı 620x90