• Magazin

Oyuncu Bekir Aksoy' dan sürpriz evlilik

Doktorlar dizisinde hayat verdiği Suat karakteriyle akıllara kazınan oyuncu Bekir Aksoy, sinema ve dizi tarihini yakından takip eden birçok kişinin araştırdığı isim olmaya devam ediyor.
Oyuncu Bekir Aksoy' dan sürpriz evlilik
Ebru Karakülleoğlu - Bekir Aksoy, şimdilerde ise bir süredir aşk yaşadığı kendisi gibi oyuncu sevgilisi Nazife Oğlakçıoğlu ile sürpriz bir şekilde dünyaevine girmesiyle gündeme geldi.

Derya Çavuşoğlu ile olan evliliğini Temmuz 2017'de sonlandıran oyuncu Bekir Aksoy, boşandıktan iki yıl sonra yeniden nikah masasına oturdu. Bu acele evlilik kararı sonrasında acaba eşi Nazide Oğlakçıoğlu hamile mi sorularını akıllara getirdi.

Sade bir törenle evlenen çifti, yakın dostları gecede yalnız bırakmadı. Bir mekanda kutlama yapan ikiliye birçok isim katıldı.

Bekir Aksoy gecenin ilerleyen saatlerinde eşine bir de şarkı söyleyerek aşkını dile getirdi. Bu duygusal anlar ise oyuncu Çiçek Dilligil’in kamerasına yansıdı. Dilligil düğünle ilgili görüntüleri Instagram hesabından paylaşarak, Aksoy’un hayranlarına da müjdeli haberi vermiş oldu.
Yorum Yazın