alexa verify
Künye          Şirket Bilgileri          Yayın İlkeleri

 
MİSYON
Gün Medya Yayıncılık’ın temel amacı bir ayna misali yaşananları doğru haber şeklinde okuyucu kitlesine aktarmak olup, doğru bilgi iletmek için en üst düzeyde çaba harcamaktadır. Baskı ve tasarım konusunda da kalite en üst düzeyde teknolojik ekipmanlarla desteklenmektedir. Şirket yönetiminin en üst asli görevi yayınların bağımsızlığını koruyup,   okuyuculara tarafsız yayıncılık anlayışıyla hizmet vermenin yanı sıra şirket pay sahiplerinin de haklarını gözetmektir.

VİZYON
Gün Medya Yayıncılık, basın etik kuralları çerçevesinde yönetim kurulunun koyduğu hedeflere ulaşmak, donanımlı ve teknolojik yayıncılık, sosyal sorumluluk projelerine verdikleri özen ile önem ve tasarım ve baskı kalitesiyle öne çıkar. Kurulduğu ilk günden bu yana kamu yararı için uyguladığı projeleri ve desteği devam ettirmektedir.

STRATEJİK HEDEFLER
Gün Medya Yayıncılık’ın stratejisi, okurlarının ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek, müşterilerine yönelik hizmet çeşitliliği yaratmak, yerli mallar konusunda bilinçli duyarlılık oluşturmak, teknolojinin imkanları ile okurlarını en üst düzeyde buluşturmak, farklı dağıtım yöntemleriyle okuyucu kitlesini geliştirmek, Medya sektörünün önde gelen kuruluşları ile işbirliklerini her zaman en üst düzeyde tutmaktır.

YAZARLAR

GAZETE MANŞETLERİ