alexa verify
Asayiş / 11.10.2017 08:56

Ankara’da kıyafet hırsızlığı güvenlik kamerasında

Ankara’da bir giyim mağazasına müşteri gibi giren bir kişi, deneme kabininde montunun içine gizlediği yeleği çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anı mağazanın güvenlik kamerası görüntülerine saniye saniye yansıdı.

Olay, Sincan ilçe merkezinde bulunan bir giyim mağazasında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; mağazaya arkadaşıyla birlikte gelen bir genç, alışveriş yapmak bahanesiyle dükkanda bir süre oyalandı.

Güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülere yansıyan genç, ürünleri bir süre inceledikten sonra üzerinde iki tane yelek bulunan bir askılığı alarak denemek üzere kabine girdi. Daha sonra üzerindeki montun fermuarı sonuna kadar çekilmiş bir şekilde kabinden çıkan şahıs, üzerinde tek yelek bulunan askıyı ürünü almaktan vazgeçmiş gibi askıyı yerine bıraktı.

Dikkat çekmemek için mağazada bir süre daha oyalanan genç, daha sonra bir şey almadan dükkandan ayrıldı. Görüntülere, işletmecinin gencin durumundan şüphelendiğini fakat emin olmadan şahsı hırsızlıkla itham etmek istemediğini söylemesi yansıyor.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

YORUMLAR

Bu içeriğe herhangi bir yorum eklenmemiş.